Údajná přítelkyně Jiřího Krampola Kateřina Bláhová vysvětlila, jaký mají se známým hercem vztah. U něj doma jsem byla, přiznala

Jiří Krampol a Kateřina Bláhová
Jiří Krampol a Kateřina Bláhová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 2. 2022

Informaci o tom, že herečka Kateřina Bláhová (25) a moderátor Jiří Krampol (83) tvoří pár, vypustil do světa saxofonista Felix Slováček (78). Pro ŽivotvČesku.cz pohledná herečka prozradila, jaký je její skutečný vztah s oblíbeným hercem a bavičem. "U něj doma jsem skutečně byla," připustila.

Mladou herečku ze zrzavými loknami Kateřinu Bláhovou diváci mohli vidět například v Modrém kódu. S Jiřím Krampolem momentálně točí jeho životopisný film s názvem Sranda musí být, a tak je jasné, že spolu oba umělci tráví mnoho času. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, kde se vzala informace o tom, že je partnerkou Jiřího Krampola.

"Je pravda, že kvůli natáčení spolu trávíme hodně času. Dokonce jsem i byla u něj doma, protože jsme tam i s panem režisérem dělali přípravy scénáře. S panem Krampolem ale určitě nebydlím. Jsem sedm let zadaná, s přítelem žiju ve společné domácnosti v Praze, je mu 24 let," doplnila pro úplnost, že zájem hledat nového partnera rozhodně nemá a s Jiřím Krampolem ji pojí výhradně pracovní a přátelský vztah.

Kateřina Bláhová má vlastní teorii o tom, jak celá historka vůbec vznikla. "Na oslavě paní doktorky Němečkové mě Jiří představil jako přítelkyni, to je pravda. Jenže to myslel v tom smyslu, že jsem jeho kamarádka. Tím to celé nejspíš vzniklo," dodala pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si svého hereckého kolegy velmi váží a je moc ráda, že může natáčet film po jeho boku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.