Udělal gesto lásky: Jsem do tebe čím dál větší blázen, napsala Sara Sandeva k dojemnému snímku s Jakubem Prachařem

Jakub Prachař a Sara Sandeva
Jakub Prachař a Sara Sandeva
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 6. 2023

Jakub Prachař (39) a Sara Sandeva (25) aktuálně patří mezi nejspokojenější páry českého showbyznysu. Při pohledu na ně to je zřejmé. Není to tak dlouho, co se spekulovalo o tom, že půvabná herečka má být těhotná, to se ale ukázalo být jako nepravda. Její partner, kterého jeho maminka Dana Batulková (65) pro ŽivotvČesku.cz před časem vylíčila jako velmi laskavého člověka, teď udělal gesto lásky, o němž herečka informovala na sociálním profilu.

O možnosti rozšíření rodiny slavné dvojice se často spekuluje. Jednou z dalších otázek také obvykle bývá, zda páru náhodou již brzy nebudou vyzvánět svatební zvony. Odpověď na tuto otázku si obě hrdličky zatím nechávají pro sebe, ale je jisté, že vedle Jakuba Prachaře, kterého jeho maminka Dana Batulková pro ŽivotvČesku.cz popsala jako velmi laskavého člověka se srdcem na pravém místě, vypadá Sara Sandeva velmi spokojeně.

Navíc teď to, že je velmi srdečný, sama pohledná herečka umocnila vzkazem a společnou fotografií na Instagramu. "Udělalo se mu volno. Mohl zůstat na Slapech, na rybách. To miluje. Místo toho zabalil kufr, koupil letenku a přiletěl, i když tak moc nemá rád lítání. Za mnou. Je to láska. A já jsem do tebe čím dál větší blázen," uvedla herečka, která v Chorvatsku aktuálně točí seriál.

O tom, že Jakub Prachař má skutečně srdce na správném místě, promluvila pro ŽivotvČesku.cz před časem herečka Jiřina Bohdalová. "Kuba je velmi talentovaný kluk. Je hrozně příjemný, má v sobě úctu a já ho mám hrozně ráda. Já nerada vypočítávám za prvé, za druhé a podobně. Kuba je zkrátka slušně vychovaný kluk a je velice talentovaný," pochválila ho.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.