Ukázala bydlení snů. Do zahrady skáču přes parapet, říká půvabná herečka Dagmar Zázvůrková

Zpěvačka a herečka Dagmar Zázvůrková
Zpěvačka a herečka Dagmar Zázvůrková
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 7. 2021

Domov by měl být místem, kde člověk najde útočiště a klid. Zpěvačka a herečka Dagmar Zázvůrková (40) přišla k vysněnému bydlení shodou náhod a navíc se nachází v docházkové vzdálenosti od dejvického divadla, ve kterém nadaná umělkyně účinkuje. "Nemohla bych být bez piana, pak mám ráda po stěnách zajímavé fotky a také se mi hodně líbí andělíčci. Do zahrady jsou nové dveře a skáču tam přes parapet. Ale je pravda, že jsem v bytě málo, často hraju v divadle nebo jsem na cestách," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Bydlení představuje osobnost každého a tak není divu, že Dagmar Zázvůrková našla to pravé místo v »herecké« ulici. Velkou výhodou je pro ni zeleň a okolní parky. Když se nastěhovala, některé věci ale musela vzít do vlastních rukou - nakonec si byt »přebudovala« podle svých představ.

"Na to místo jsem se dostala díky kamarádce, která mi o bytě řekla. Bylo to pro mě výhodné i z hlediska lokace. Tenkrát jsem hrála v divadle Semafor, takže jsem to pak měla kousek pěšky domů. Dejvice mám moc ráda. Vesměs bylo všechno zařízené, ale rekonstruovali jsme koupelnu, protože jsem nechtěla vanu, ale sprchu. Jinak tam vše bylo, nicméně interiér jsem si samozřejmě musela zařídit sama," popsala Dagmar Zázvůrková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že má pár věcí, které v jejím domově nesmí chybět.

"Nemohla bych být bez piana, pak mám ráda po stěnách zajímavé fotky a také se mi hodně líbí andělíčci. Doma mám od Willow Tree – jedná se o malé figurky z vrbového dřeva, na zádech mají křídla a každá z nich symbolizuje něco. A nesmí chybět ani velká knihovna, protože mám ke čtení blízký vztah a odmalička jsem byla knihomol," připustila pro ŽivotvČesku.cz sympatická zpěvačka a herečka, která vystudovala nonverbální a komediální divadlo na HAMU.

Menším zádrhelem zůstává stále návštěva zahrady, protože půvabná tmavovláska zatím nevlastní potřebný klíč. Přesto si poradila i bez něj, a protože má možnost vždy vylézt z okna v přízemí, není to pro ni až takový problém. "Do zahrady jsou nové dveře a skáču tam přes parapet. Ale je pravda, že moc času v bytě netrávím, jsem pořád v divadle nebo na cestách. Chodím tam přespávat a zahradu asi neužiju tak, jak bych mohla. Tu si spíš užiju na chalupě," dodala Dagmar Zázvůrková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.