Ukázala část hříšné postavy bez vršku v bazénu. Heidi Janků promluvila o svém těle a otužování

Zpěvačka Heidi Janků
Zpěvačka Heidi Janků
Foto: Nextfoto
Pavel Vičar | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 9. 2021

Léto se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Poslední teplé dny, kdy teploty šplhají až k 28 stupňům Celsia, si užívá zpěvačka a moderátorka Heidi Janků (58) na zahradě svého domu. "Do bazénu chodím docela často a je fakt, že dnes (čtvrtek) je krásné počasí, které k tomu úplně vybízí, takže jsem si to chtěla ještě užít“ řekla pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka.

Ještě než přijde podzim, si chce zpěvačka známých hitů pořádně užít tepla. I když začala přemýšlet o tom, že by se v bazénu, kde ráda tráví čas v zimě, otužovala, situace jí to nedovolí. "On bazén už ani teď nemá tolik stupňů jako v létě, ale je to ještě fajn. Já bych do otužování klidně šla, ale budu teď na podzim bazén rekonstruovat, proto to nepůjde. A otužování někde venku v rybníce, kde je špinavá voda, mně neláká, i když by to mohlo být prospěšné, ale raději ne,“ řekla se smíchem pro ŽivotvČesku.cz stále populární zpěvačka, která si každý den vyrazí na pořádnou procházku se psím parťákem Edou.

"Chodíme spolu do lesa, ale houby u toho nesbírám. Mám teď dva dny volno a pak mám před sebou ještě několik vystoupení, na která se strašně moc těším," upřesnila své plány na následující dny Heidi Janků pro ŽivotvČesku.cz.

Z blížícího se podzimu má zpěvačka jako řada jejích kolegů obavy. Neví, co přijde po říjnových volbách v souvislosti s epidemií - zda dojde k nějakým restrikcím. "Na podzim se moc netěším, a to ho mám ráda, ale blíží se volby a já se bojím toho co nás čeká. Doufám, že už nám nic nezakážou, to by byla hrůza. Jeden nikdy neví, co přijde, uvidíme po volbách,“ vyjádřila své obavy Heidi Janků s tím, že je ráda za to, že se může zatím normálně koncertovat. Díky pohybu na jevišti se může stále chlubit štíhlou postavou. Tu teď lehce ukázala i ve svém bazénu.

"Na jevišti jsem trošku divoká, takže ten pohyb mi tam, myslím, dost pomáhá. Se cvičením to ale moc nepřeháním. Myslím, že i procházky s mým Edou mi stačí. Můj jediný recept na to, jak si udržet figuru, je nepřejídat se, nic jiného mi nepomáhá," dodala pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.