Reklama:

Ukázala fotografie, které vyvolaly velké emoce na sociální síti. Jitka Boho k tomu uvedla, že čeho je moc, toho je příliš

Jitka Boho
Jitka Boho
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 7. 2024

Zpěvačka a dvojnásobná maminka Jitka Boho čas od času sdílí na sociálních sítích i reálné fotky, které nejsou takzvaně »instafriendly«. Naposledy ukázala, jak vypadá její tělo z nelichotivých úhlů, čímž chtěla sdělit, že ani ona není dokonalá, ač by se to mohlo na první pohled zdát. Umělkyně pro ŽivotvČesku.cz přiznala, že sociální sítě vnímá jako velké zlo především pro dospívající dívky, ale i dospělé ženy. "Sama to na sobě pociťuji, a proto chci ukazovat realitu," uvedla s tím, že by svým jednáním chtěla pomoci ostatním ženám.

Reklama:

Česká Miss z roku 2010 Jitka Boho se pyšní dokonalou postavou a od té doby, co zvítězila v soutěži krásy, nevypadala lépe. Na její postavě se zdánlivě nepodepsaly ani dva porody. Vášnivá zpěvačka ale chce čas od času motivovat i ostatní ženy a ukáže realitu svého těla.

Reklama:

Naposledy ukázala rozdíly, jak vypadá na snímku, kde se takzvaně dobře nastaví, a naopak na snímcích, kde se nehlídá a vyfotí se z nelichotivého úhlu. Redakce ŽivotvČesku.cz o tom psala v předchozím článku.

Pro ŽivotvČesku.cz svěřila, že aktuální dobu sociálních sítí vnímá jako velmi nebezpečnou. "Čeho je moc, toho je příliš. Je to ubíjející. Zvlášť pro dospívající dívky, ale nejen pro ně. Sociální sítě dokážou být i velké zlo. Sama to na sobě pociťuji, a proto chci ukazovat realitu," uvedla Jitka důvody, které ji vedou k tomu, aby nesdílela na Instagramu jen to pěkné a dokonalé.

"I zdánlivá »momentka« může stát spoustu úsilí, příprav a úprav. Kolikrát stačí jiný úhel, jiné světlo a vše je jinak. Rozhodla jsem se, že budu realitu ukazovat častěji, nebojím se toho. A kdybych tímto pomohla byť jen jedné z dam, dívek, žen se sebevědomím, budu šťastná. Tahle doba je těžká," posteskla si pro ŽivotvČesku.cz dvojnásobná maminka, jež pravidelně cvičí, ale i tak je v jisté pozici vidět, že odnosila dvě děti.

S partnerem Tomášem má téměř dvouletého syna Tadeáše, starší dceru Rosalii má s exmanželem a hudebníkem Lukášem Boho.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: