Ukázala, jak to bílé žihadlo vypadá: Agáta nemůže prodat auto od Jaromíra Soukupa, chce za něj šestimístnou částku

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 5. 2024

Již několik měsíců prodává influencerka Agáta Hanychová vůz jihokorejské značky, který dostala darem od expartnera Jaromíra Soukupa. Bílé SUV je pro rodinu Agáty prý malé, a tak se ho snaží zbavit. Brunetka v nejnovějším »instastories« dokonce nabídla slevu za rychlé jednání. Vůz není ani zdaleka jediný hodnotný dar, který bývalá modelka od podnikatele dostala. K loňským Vánocům, čtyři měsíce po rozchodu, od něho obdržela hodinky v hodnotě půl milionu korun. Ani luxusní dary ale nenarovnaly jejich vztahy. O tom, koho z páru více bolí rozchod a proč, promluvil pro ŽivotvČesku.cz odborník na partnerské vztahy.

Rok starý vůz dostala Hanychová údajně za porod společné dcery Rozárky. Podle inzerátu na sociální síti Instagram si auto stále nikdo nekoupil. Brunetka vůz nabízí za 1 200 000 korun. "Při rychlém jednání sleva," láká potenciální zájemce Agáta, která byla jedinou majitelkou vozu.

Influencerka sice vysvětlovala již dříve, že důvod prodeje je ten, že se do auta nevejdou všechny její děti, na webových stránkách výrobce je ale uvedeno, že vůz má kapacitu až sedm míst. Zřejmě tedy v prodeji hraje roli »špatná energie«, o které mluvila brunetka dříve.

Rodinné auto nebylo totiž jediným darem od Jaromíra Soukupa, který Agáta nabízela na prodej. Prodat chtěla i luxusní náhrdelník a hodinky v hodnotě půl milionu korun.

"Čtyřiadvacátého jsem dostala hodinky, i když Jaromír věděl, že budu mít svatbu. Dostala jsem tašku a nevěděla, co v ní je, tak jsem si to vzala. Já mu taky dala dárek - fotoobraz, na kterém je on s Rózou," uvedla ve svém podcastu někdejší vicemiss, jaké dárky si s expartnerem vyměnili o Vánocích.

Hodinky ale prý nikdy nenosila a dodnes je ještě neprodala, protože je nikdo nechce. "Mám je uložené v trezoru v bance, aby mě nevykradli," dodala Agáta. I když dle dřívějšího vyjádření mediálního magnáta v médiích drahé hodinky Agátě věnoval za jiné, které loni v létě ukradli zloději z jeho domu v Marbelle. Dalším důvodem měla být snaha z jeho strany o narovnání vztahů. Ty se ale mezi nimi podle různých vyjádření Agáty doposud nenarovnaly.

Specialista na lidskou duši Jeroným Klimeš pro ŽivotvČesku.cz uvedl, kdo z páru prožívá rozchod hůře a kdo je na kom více závislý.

"Muže více bolí rozchod. Vazba muže na ženu je silnější a většinou se muži mají tendenci z rozchodu vzpamatovávat déle než ženy. To znamená, že nemají tendenci fungovat jako vypínač, kdy udělají »cvak« ve smyslu zapnuto/vypnuto. Důvod je péče o potomstvo. Chlap musí evolučně těm ženám, s nimiž něco měl, celý život dodávat jídlo, tedy mají silnější vazbu na ženu než žena na ně," popsal známý psycholog s tím, že muž chce zpravidla volnější vazbu, ale pevnější.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.