Ukázala pohled do soukromí. Monice Bagárové láska s pohledným podnikatelem jen kvete

Zpěvačka Monika Bagárová
Zpěvačka Monika Bagárová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 3. 2023

Půvabná Monika Bagárová (28) je po náročném období, kdy se v loňském roce rozešla s otcem své dcery, MMA bijcem Makhmudem Muradovem (33), znovu šťastná po boku nového partnera Leonarda Lekaje (31). Dvojice nyní na sociální síti ukázala pohled do svého soukromí, které je momentálně plné smíchu a štěstí. Ze změny ve zpěvaččině životě má radost také její dlouholetý kamarád, zpěvák Jan Bendig (29). Přiznává ale, že v poslední době spolu nemohou trávit tolik času, kolik byli dříve zvyklí. "Už nemáme samozřejmě tolik prostoru pro to, abychom se viděli," uvedl mladý umělec pro ŽivotvČesku.cz s tím, že samozřejmě pro vytížení Moniky Bagárové má naprosté pochopení.

Monika Bagárová má po smutném období konečně důvod k úsměvu. Krásná maminka malé Rumii totiž před časem nalezla novou lásku. Jejím partnerem se tak stal podnikatel z Karlových Varů Leonard Lekaj. Pohledný mladý muž albánského původu tam podniká v oblasti pohostinství a také pronajímá nemovitosti.

Dvojice, která má již za sebou také zatěžkávací zkoušku vztahu v podobě společné dovolené, nyní na sociální síti Instagram ukázala kousek ze svého osobního života, kdy se společně smějí a objímají v kuchyni při vaření, zatímco se na ně v pozadí culí zpěvaččina malá dcerka Rumia (2), která má, jak se zdá, k novému partnerovi své maminky také pěkný vztah.

Štěstí a novou lásku Monice Bagárové přeje její kamarád Jan Bendig, se kterým v roce 2009 soutěžila v talentové soutěži SuperStar. S ním byla umělkyně dříve v denním kontaktu, protože měli domy blízko sebe a byli prakticky sousedé. Pražský dům ale obývala se svým expartnerem, MMA bijcem Makhmudem Muradovem, se kterým se po značně turbulentním období rozešla loni v létě.

Po rozchodu se i s dcerou přestěhovala k Brnu, kde má rodiče a sestru - mít babičku a tetu po ruce je pro maminky samoživitelky často velmi klíčové, pokud mají být schopné se kromě dítěte věnovat také svému zaměstnání.

"Od té doby, co se Monika odstěhovala, už nemáme samozřejmě tolik prostoru pro to, abychom se viděli. Dřív jsme to k sobě měli kousek a byli jsme prakticky sousedé, takže to je pochopitelně jiné. Ale jsme v kontaktu, píšeme si a pořád o sobě víme asi úplně všechno," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jan Bendig s tím, že mu jeho kamarádka pochopitelně chybí. Je však za její štěstí velmi rád.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.