Reklama:

Ukázali ho. Syn Rytmuse a Jasminy Alagič oslavil 4. narozeniny. Fanoušci stále jen spekulují, komu je chlapec více podobný

Rytmus a Jasmina Alagič Vrbovská
Rytmus a Jasmina Alagič Vrbovská
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 8. 2023

Komentář: Slovenská moderátorka Jasmina Alagič (34) a raper Patrik Rytmus Vrbovský (46) jsou už 4 roky pyšnými rodiči syna Sanela. Chlapec, kterého manželé na sociálních sítích neukazují, si koncem července užil narozeninovou oslavu, která byla jako vždy velkolepá. Fanoušci manželského páru by si přáli vědět, jak syn Sanel vypadá a komu je podobný. Podle některých snímků, které přece jen manželka rapera sdílela, se redakce ŽivotvČesku.cz přiklání k tomu, že je chlapec celý tatínek.

Reklama:

Koncem července 2019 se manželům Jasmině Alagičové a Patrikovi Vrbovskému změnil život. Narodil se jim milovaný syn Sanel, který je pro oba celým vesmírem. Moderátorka a influencerka si nezvyklé jméno pro chlapce vysnila už jako malá dívenka, jak uvedla v jednom z živých vysílání na svém instagramovém účtě. Jelikož má manželka rapera balkánské kořeny, pro české a slovenské fanoušky bylo jméno Sanel neznámé.

Reklama:

A neznámá zůstává i po čtyřech letech chlapcova tvář. Tu rodiče odmalička na snímcích na sociálních sítích neukazují. To bylo již krátce po jeho narození předmětem kritiky směřované na známé rodiče. Fanoušci vyvíjeli tlak na Jasminu i Rytmuse, tehdy se novopečená maminka vyjádřila na Instagramu.

"Neukazujeme ho, protože to tak zatím necítíme. Možná to jednou bude jinak, ale zatím je jeho tvář tak droboučká, že zkrátka není něčím, co bych chtěla mít na svém Instagramu," vzkázala krásná moderátorka zvídavým fanouškům.

Ani po čtyřech letech se postoj rodičů malého Sanela nezměnil, Rytmus a Jasmina už několikrát zmínili, že nechtějí, aby jejich syna sledovaly stovky tisíc lidí, přičemž on jim také do očí nevidí. Dalším důvodem bylo i to, že nechtějí, aby se synovy fotografie objevovaly v médiích.

Hrdá maminka ale občas udělá výjimku a zveřejní fotografii, na které je její milovaný syn alespoň z profilu. Z toho se dá usuzovat, že chlapeček je podobný spíše tatínkovi Rytmusovi, což potvrzují i některé komentáře fanoušků.

"Tento krásný chlapeček bude celý tatínek… Dokážu si představit jeho oči krásně hnědé, ale uvidíme až se dočkáme fotky," napsala jedna z uživatelek pod fotografii na Instagramu, kde se takové komentáře opakují.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: