Unavená Katie Holmesová si vyšla bez make-upu. Poslouchám sebe, ne ostatní. Chci stárnout s grácií, říká herečka

Herečka Katie Holmesová
Herečka Katie Holmesová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 5. 2022

Herečka Katie Holmesová (43) patřila v 90. letech díky seriálu Dawsonův svět mezi jedny z největších televizních hvězd. Nyní je především matkou dospívající dcery a stává se, že nemá čas řešit maličkosti, mezi jaké se řadí například líčení, uvedla to v rozhovoru pro americký měsíčník InStyle. Nyní se objevila bez make-upu v lehkém letním oblečení a působila značně unaveným dojmem.

Bývalá manželka Toma Cruise (59) se proslavila díky seriálu Dawsonův svět. Ten měl premiéru v roce 1998 a herečka se od té doby pochopitelně změnila. Stejně tak se změnil i svět okolo ní, a proto si musela dlouho přivykat na to, že jako slavná osobnost je za všech okolností nepřehlédnutelná a lidé ji neznají jen pro její práci.

"V 90. letech se na mě a na celebrity obecně nezaměřovalo tolik pozornosti. Byla to ideální doba k rozjetí kariéry, ke schůzkám s lidmi, kteří mi k tomu pomohli, a k tomu, abych dělala to, co mi bylo řečeno, že dělat mám. Dnes je to jiné," řekla Katie Holmesová v rozhovoru pro dámský magazín InStyle, jak snadná z jejího úhlu pohledu byla devadesátá léta.

Obzvláště od rozvodu s Tomem Cruisem je Katie Holmesová velmi sledovanou celebritou, je ale také především matkou, která je na svou dceru úplně sama. Herec se totiž do její výchovy od rozvodu nezapojuje, a dokonce ji ani celé roky neviděl. Hvězda Dawsonova světa tak pochopitelně občas nemá čas řešit například líčení, které v některých situacích ani není nutné.

"Lidé říkávají, že dokud vám není 40, sami sebe v podstatě neznáte. Já už jsem čtyřicátnice, hodně jsem toho viděla a zažila a naučila jsem se, že jestli na něčem skutečně záleží, jsou to mé myšlenky a pocity. Poslouchám sebe, ne ostatní. Chci stárnout s grácií a o make-up si většinu času vlastně ani nedělám starost," prozradila herečka.

Katie Holmesová se nestydí vyrazit bez make-upu a předvedla to i při své poslední procházce v newyorské čtvrti Soho. Přestože vypadala unaveně, může být mnoha jiným ženám svého věku inspirací. Když se totiž žena cítí dobře, není třeba přemýšlet nad tím, co na její vizáž řeknou ostatní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.