Unavení novomanželé se vrátili z líbánek v Itálii. Jennifer Lopezová a Ben Affleck museli řešit nepříjemný problém

Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2022

Zpěvačka Jennifer Lopezová (53) a herec Ben Affleck (50) se před více než týdnem radovali ze svatby, na kterou byli pozvaní jen jejich nejbližší. Nyní už mají za sebou i líbánky v romantické Itálii. Během nich ale museli řešit i nepříjemnou záležitost a možná i z toho důvodu na snímcích z letiště vypadají unaveně. Pro magazín Insider JLo promluvila o tom, co ji naštvalo.

Jennifer Lopezová a Ben Affleck se vzali v červenci v Las Vegas v jedné z proslulých kaplí, kam chodí svou lásku stvrdit často především opilí lidé. Svatbu ale chtěli zopakovat před svými blízkými, a tak v srpnu uspořádali další, která se tentokrát konala v jejich sídle. Událost byla výhradně soukromá a ochranka hlídala každý roh pozemku.

Jediné fotografie ze svatby, které zveřejnila média, jsou z ptačí perspektivy a ukazují, že se jednalo o událost vskutku pompézní. Všichni museli být oblečeni v bílém a nevěsta měla velmi dlouhý závoj. Její pohádkový den ale přece jen něco zkazilo. Problém musela řešit na líbánkách poté, co uniklo video ze svatby, kde její manžel zpívá. Později bylo na její přání smazáno.

"Video bylo pořízeno bez našeho vědomí a svolení. Kdokoliv ho natočil, využil našeho soukromého okamžiku. Zajímalo by mě, kde se vynořilo, protože naši hosté museli podepsat, že o svatbě nebudou mluvit a že z ní nic nezveřejní. Jestli ukážeme, co se na ní dělo, to má být výhradně naše volba," uvedla Jennifer Lopezová, jak ji cituje magazín Insider.

Vyjádření ohledně videa musela JLo poskytovat z líbánek v Itálii. Ona i Ben Affleck si svatební cestu zřejmě kvůli tomuto incidentu neužili tak skvěle, jak si přáli, nicméně jejich vztah taková maličkost nepoznamená. Při příletu zpět ale oba podle snímků vypadali unaveně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.