Reklama:

Unikátní snímek Heleny Vondráčkové u desítek sklenic s naloženými okurkami. Zpěvačka ukázala, jak tráví léto, když není na hausbótu

Helena Vondráčková s manželem Martinem na hausbótu.
Helena Vondráčková s manželem Martinem na hausbótu.
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 7. 2022

Oblíbená zpěvačka Helena Vondráčková (75) si letní měsíce užívá zatím v Čechách. Do zahraničí se chystá vyrazit až na podzim, a to hned dvakrát. Nyní se, když má volno, věnuje klasickým prázdninovým aktivitám, jako je koupání nebo sbírání hub. Na sociálních sítích dokonce překvapila fotkou, na níž je zachycena při zavařování okurek. "S kamarádkou jsme letos zvládly udělat opravdu hodně sklenic," popsala pro ŽivotvČesku.cz usměvavá umělkyně s tím, že jich bylo nakonec 74.

Reklama:

Držitelka Zlatého slavíka si ani v parném létě příliš nevydechne a dovolenou musí pečlivě plánovat. "Mám toto období prošpikované prací. Česká televize o mně natáčí dokument a zabírá to docela dost času, protože se cestuje po celé republice. Dnes vyrážíme třeba na Karlštejn. Čeká mě také vystoupení v Polsku a pak každoroční akce pro staré a dlouhodobě nemocné lidi," prozradila redakci ŽivotvČesku.cz, jaké pracovní povinnosti má před sebou.

Reklama:

Naštěstí si ale zpěvačka najde čas i na potřebný odpočinek. Energii dobíjí nejraději na Slapech s manželem Michalem Martinem (63), se kterým příští rok oslaví 20 let od svatby.

"Když mám volno, tak odpočívám na našem hausbótu. Chodíme s mužem s pejskem na procházky a na houby. Také ráda plavu a jezdím na kajaku," popsala představitelka Šíleně smutné princezny pro ŽivotvČesku.cz, jak aktivně tráví dovolenkový čas.

Na sociální síti Instagram pak dokázala, že by se ani jako hospodyňka neztratila. S kamarádkou se totiž vrhla na zavařování a zásoby na zimu si připravily opravdu velké. "Zvládly jsme udělat 74 sklenic okurek," pochlubila se s tím, že je společně nakládaly u ní doma na Řitce.

O dovolenou u moře herečka rozhodně nepřijde, jen na ni vyrazí o něco později. "Do zahraničí se chystám až na podzim. Nejprve v září poletím s kamarádkou na Kanáry a pak v říjnu i někam s manželem," podělila se s redakcí ŽivotvČesku.cz o své cestovní plány.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: