Upír Krejčí se rozvedl. S exmanželkou Zuzanou ale svedl boj o majetek. Svatbě s novou přítelkyní se nebrání

Václav Upír Krejčí a jeho exmanželka
Václav Upír Krejčí a jeho exmanželka
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 9. 2023

"Nikdy by mě nenapadlo, že k něčemu takovému může dojít. Že svůj život nedožiji s touhle rodinou," uvedl pro ŽivotvČesku.cz v červnu bavič a herec Václav Upír Krejčí v rozhovoru, v němž promluvil i o chystaném rozvodu s dnes již exmanželkou - ve čtvrtek totiž došlo k oficiálnímu ukončení manželství s architektkou Zuzanou, s níž byl dlouhých třicet let. V rámci celkem tří soudních stání se mimo jiné vedla bitva i o majetek.

Václav Upír Krejčí žil se svou manželkou Zuzanou 30 let. Mají spolu dvě dcery, Kristianu a Kláru, pro které byl rozkol mezi rodiči velmi složitý, a to i přes skutečnost, že jsou obě v současnosti dospělé. Podle všeho mezi Zuzanou a jiným mužem měla přeskočit jiskra, což vyústilo v rozchod se známým hercem a bavičem. Čekalo se na rozvod.

"Je to podané asi půl roku a v srpnu by to mělo snad být skončené, kdy dojde na soudní stání," uvedl Upír Krejčí pro ŽivotvČesku.cz v rozhovoru v červnu.

Kromě rozvodu se u soudu řešil i majetek. Zejména nemovitost v pražských Řepích, jejíž přibližná cena je okolo 30 milionů korun, jak uvedl deník Blesk.cz. Podle periodika exmanželka chtěla dům pro sebe, bavič upozornil na svůj věk s tím, že není možné, aby začínal lidově řečeno od nuly.

V současnosti není umělec bez nové ženy. Od prosince má vztah se sympatickou blondýnkou Lucií. "Užívám si po jejím boku každého dne, protože nejsem tak starý, abych se nemohl cítit mladý," sdělil dále pro ŽivotvČesku.cz. Teď navíc volný, protože svazek s manželkou byl ve čtvrtek definitivně úředně rozdělen.

Upír Krejčí se ani nebrání novému manželství. "Vyloučit to nemůžeme," řekl dále v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz bavič, který má za sebou i eskapádu v podobě dopravní nehody, kdy řídil svůj vůz pod vlivem alkoholu. Podle jeho slov šlo o zbytečnost, která vznikla následkem rozpadu manželství. Jako trest před pár měsíci »vyfasoval« pokutu ve výši 224 tisíc korun a zákaz řízení motorových vozidel na dva a půl roku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.