Upírka Alice z Twilight prošla výraznou proměnou. Na pláži ukázala svaly a tvář bez líčidel

Herečka Ashley Greenová v sáze Twilight
Herečka Ashley Greenová v sáze Twilight
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 9. 2021

Celosvětovým fenoménem, ať už knižním či později filmovým, se stala sága Stmívání autorky Stephenie Meyerové (47). Jednu z hlavních rolí ztvárnila herečka Ashley Greenová (34), která si zahrála postavu upírky Alice Cullenové. Od natáčení prvního dílu v roce 2008 se ale výrazně změnila a mnozí by ji bez make-upu a s vypracovanými pažemi ani nepoznali.

Na konci listopadu 2008 měl v České republice v kinech premiéru první díl upírské ságy Stmívání, která vyvolala doslova davové šílenství fanoušků po celém světě. Příběh krásné dívky Belly, která se zamilovala do upíra Edwarda, zaujal diváky na první pohled. Sestru hlavního hrdiny, upírku Alice, která dokázala nahlížet do budoucnosti, si zahrála právě Ashley Greenová. Charakteristická byla svým rošťáckým účesem a také skvělým vkusem pro nejnovější módní trendy.

"Jako herečka si přejete, aby se vaše postava posouvala dál. Nikdy jsem nechtěla, aby došlo k nějaké stagnaci, být nudná nebo dělat pořád to samé. Tihle upíři (rodina Cullenových, pozn. red.) už žijí na světě přes 100 let, viděli už leccos a hodně toho dokázali. Viděli jste Alice jako opravdovou upírku, jak bojuje, jak je trochu drzá a zábavná, pak ale i dívčí a nadšená. Vždy byla na straně Belly, ale pak už byla rozpolcená a nevěděla, co má dělat. Nedokázala vidět některé věci v budoucnosti a to ji velmi frustrovalo. Byla zmatená. Snažila se být oporou své kamarádce, ale viděla, jak jí chřadne před očima. To pro ni bylo nesmírně těžké," řekla Ashley Greenová k postavě Alice v rozhovoru pro web Collider.com.

S manželem Paulem Khourym se herečka o víkendu vydala do Newport Beach, města v Orange Country. Procházela se bosá po pláži a pár s sebou měl i svého psího mazlíčka - štěně Shelby. Mnozí by herečku ale ani nepoznali, protože v šatech s vázáním kolem krku odhalila svalnaté ruce a na výlet se rozhodla nepoužít ani žádná líčidla. To vyřešila kšiltovkou. Ale ne vždy musí člověk vypadat jako ze žurnálu, hlavní je, že si s milovaným mužem užila krásný slunný den.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.