Uplyne 18 let od svatby Heleny Vondráčkové. Tentokrát výročí oslavíme jinak, prozradil manžel

Helena Vondráčková s manželem
Helena Vondráčková s manželem
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 1. 2021

Helena Vondráčková (73) je podruhé vdaná a před téměř osmnácti lety - 22. února 2003 - vstoupila do manželství s o dvanáct let mladším podnikatelem Martinem Michalem. Jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček prožila na hradě po slavné filmové Noci na Karlštejně i svůj velký den. "Helča je jako manželka skvostná žena," řekl pro ŽivotvČesku.cz manžel fenomenální zpěvačky s tím, že letos výročí oslaví jinak než v předchozích letech.

Když se zpěvačka vdávala za svého osudového muže, měla jasno, že to vydrží až do konce života. Za svědky byli manželům v jejich velký den někdejší ředitelka Linky bezpečí a manželka bývalého ministra obrany Zuzana Baudyšová a šéf fotbalového klubu Amfora Petr Salava.

"Osmnáct let s Helčou hodnotím jako osmnáct těžkých let, ale zároveň nádherných. Nejtěžší pro mě byl boj s médii a ataky Helčiny rodiny, ale zvládli jsme to. A nejkrásnější na našem manželství je to, že nám to vydrželo. Že je pořád mezi námi láska a celková spokojenost," řekl pro ŽivotvČesku.cz Martin Michal, který si přesně pamatuje den, kdy se s manželkou seznámil. "Bylo to na cestě na dovolenou do Řecka," prozradil.

Letos osmnáct společných let oslaví skromně, v minulosti ale vždy výročí slavili s přáteli. "Helča je jako manželka skvostná žena. Vždy jsme to slavili tak, že s nejbližšími přáteli jsme šli na večeři, tentokrát to nedopadne kvůli vládním opatřením. Takže budeme doma a budu čekat, až dostanu pusu. Ale vždy dostane ode mě velkou kytku," dodal pro ŽivotvČesku.cz manžel respektované zpěvačky, který se pyšní tím, že jejich manželství zažilo mnohdy těžké chvíle, ale nikdy ho nedokázalo nic rozdělit.

Po desítky let zůstává hvězdou české hudební scény. Zpěvačka Helena Vondráčková (74) patří...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu