Uplyne přesně 7 let od tragického úmrtí Paula Walkera. Jeho dcera vyrostla do velké krásy

Paul Walker
Paul Walker
Foto: Showpix
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 11. 2020

Proslavil se rolí v sérii snímků Rychle a zběsile, ve kterých nechyběla akce a především přehlídka hodně rychlých aut. Bohužel, jedna jízda, která byla dosti podobná těm, které známe z filmů, se mu přesně před sedmi lety stala osudnou. Přesně 30. listopadu 2013 přišel o život herec Paul Walker (†40). Zanechal po sobě tehdy čtrnáctiletou dceru, ze které vyrostla velmi půvabná mladá žena.

Byl to hodně smutný den - sobota 30. listopadu před sedmi lety zpět, když miláček všech fandů filmů Rychle a zběsile Paul Walker tragicky zemřel při autonehodě ve svém nadupaném Porsche.

Dnes už nikdo nepochybuje o tom, že herec nezvládl vysokou rychlost. Podle oficiální zprávy ve vysoké rychlosti společně s kamarádem Rogerem Rodasem narazil do stromu. Následně zemřel na místě na následky traumatických zranění a požáru. Přítel Rodas zraněním podlehl ještě předtím, než auto začalo hořet.

Herec po sobě zanechal tehdy čtrnáctiletou dceru Meadow, která se musela smířit s tím, že už nikdy neuvidí milovaného otce. Dnes je z ní poměrně půvabná žena, kterou na Instagramu sledují miliony fanoušků.

Obdivovatelé herce ví, jak Paul svou dceru miloval. Vždy ji zmiňoval během rozhovorů a měl její jméno vytetované na zápěstí. Meadow, která začátkem listopadu oslavila 22. narozeniny, se mezitím proměnila v krásnou slečnu.

Půjde v tatínkových šlépějích? Herecké ambice Meadow zatím nemá. Založila ale ve jménu táty nadaci, která zaštiťuje výzkum mořských biologů. Sám Paul Walker se totiž o záchranu oceánů aktivně zajímal.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.