Uplynulo přesně 11 let od nehody, po které Muž roku Martin Zach ochrnul. Hodil jsem to za hlavu, prozradil

Před 11 lety Martin ochrnul.
Před 11 lety Martin ochrnul.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2020

Na 29. srpen 2009 nikdy Martin Zach (34) nezapomene. Právě v ten den se mu navždy změnil život. Po triumfálním vítězství v soutěži Muž roku odjel s kamarády slavit. Při nešťastném skoku do rybníka si vážně poranil páteř. I přes snahu lékařů ochrnul a skončil na invalidním vozíku. Pro ŽivotvČesku.cz se ohlédl za minulostí.

Poté, co vítěz Muže roku z roku 2009 skočil do rybníka Kačák ve Vrchlabí, otočil se mu život naruby. Minul bójemi vyznačené místo a dopadl na mělčinu. Bohužel hlavou. Poranil si páteř a následně musel být vrtulníkem transportován do královéhradecké nemocnice. Lékaři bojovali o jeho život, následky nešťastného skoku do vody zná každý - ochrnutí a invalidní vozíček.

"Je to den, na který nikdy nezapomenu. Ale hodil jsem to za hlavu. Nemá smysl na to myslet, ale člověk musí myslet dopředu. Dnes mám krásnou rodinu," řek pro ŽivotvČesku.cz sympatický Martin.

U Martina se změnilo od nešťastného úrazu mnohé. Za co je obrovsky šťastný, že má úžasnou manželku Martinu a syna Adriana.

"Plánujeme ještě jednoho potomka, rodina je to nejkrásnější, co člověk může mít," dodal pro ŽivotvČesku.cz Martin, který se ženil před dvěma lety.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.