Urostlé tělo a pevný zadek. Simon Baker se na pláži odhalil a stáhl trenýrky. Jako padesátník má stále kouzlo

Herec Simon Baker s přítelkyní Laurou May Gibbsovou
Herec Simon Baker s přítelkyní Laurou May Gibbsovou
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 8. 2021

Televizní diváci si ho pamatují jako konzultanta CBI Patricka Janea v úspěšném seriálu Mentalista. Herec Simon Baker (52) si získal rolí velkou pozornost a důvodem nebylo nic jiného, než že svoji postavu zvládl bravurně. Během volna, které si užíval v australském letovisku Byron Bay, ho zachytili paparazzi. Předvedl jim nejen své schopnosti na surfu, ale také statné tělo a pevné pozadí.

Herec s australskými kořeny byl úspěšný i v osobním životě - vychoval celkem tři děti. Dva syny Claudea Bluea (22), Harryho Fridaye (19) a nejstarší dceru Stellu Breeze (28). S jejich matkou a herečkou Rebeccou Riggovou (54) sice došlo v loňského roce na rozvod, ale do života mu vstoupila nová láska – designérka Laura May Gibbsová (36).

Na natáčení kultovního seriálu, který sleduje pátrání po sériovém vrahovi zvaném Rudý John, vzpomíná představitel hlavní role moc rád.

"V takové show jako byl Mentalista to pro mě bylo všechno o soudržnosti. Pracovat tak dlouhou dobu se skupinou lidí, pro mě byla velká zkušenost. Opravdu je poznáte a pochopíte, co se v nich odehrává. Musíte se cítit součástí týmu. Nedokážu vysvětlit, jak moc pro mě ta komunita znamená. Něco takového vytvoříte jen tehdy, když budete dlouho spolupracovat na podobné show," svěřil se Simon Baker v rozhovoru pro web Philadelphia.cbslocal.com.

S novou přítelkyní se Australan ukázal v plážovém letovisku Byron Bay, které se nachází necelých 800 kilometrů severně od Sydney. Užíval si surfování ve vlnách a také přítomnosti nové partnerky, s níž začal chodit dva měsíce poté, co po 29 letech ukončili vztah s exmanželkou. Na pláži neváhal ukázat mužné tělo, ale hledáčku fotografů neuniklo, když na okamžik vystrčil z trenýrek také pevné pozadí. V 52 letech se udržuje ve skvělé kondici.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.