Utajený šéf kvůli krytí shodí dvacet kilo

Utajený šéf
Utajený šéf
Foto: Se svolením TV Nova
Redakce ŽvČ |
[email protected]
Publikováno: 7. 6. 2022

Už v úterý večer odvysílá TV Nova další díl premiérové řady reality show Utajený šéf. Tentokrát se diváci vypraví na exkurzi do Srnína, který už několik desítek let peče pro své zákazníky kvalitní pečivo i zákusky. Zdejší šéf Josef Bukovský zavítá do provozu i na prodejnu, aby ho však nikdo nepoznal, bude muset radikálně změnit vzhled. Součástí proměny tentokrát bude nejen důmyslný převlek, ale také razantní snížení váhy. Šéf se totiž rozhodne, že pro potřeby Utajeného šéfa shodí dvacet kilo.

Samotné hubnutí by nicméně pro dokonalou proměnu nestačilo. Šéf si proto nechá sáhnout na vlasy i obličej. Zkušené ruce maskérky mu na hlavě vykouzlí lehce punkové zrzavé číro, které doplní hustý, bohémsky upravený plnovous, a dokonce kroužek v obočí. Žádný správný „punkáč“ se totiž bez drsného piercingu neobejde. Proměnu doladí ještě džínová bunda, která je v hudebním světě evergreenem, a tmavé tepláky, protože v oblečení je potřeba cítit se hlavně pohodlně.

Jakmile je finální look doladěn, musí ještě projít zátěžovým testem. Tentokrát se šéf na malý moment promění v obsluhu pokladny v plaveckém centru, kam si vyrazí jeho partnerka s dcerami. A zkouška dopadne na výbornou, protože i Josefova přítelkyně má problém ho identifikovat, na první pokus se jí to dokonce nepovede vůbec. Zaměstnanci by tak neměli pojmout podezření. Nebo ano?

Nový díl Utajeného šéfa diváci uvidí už v úterý večer ve 20:20 na TV Nova a už teď na Voyo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.