Utajený šéf ukáže exkurzi do masokombinátu řízeného křehkou ženou. Dojde i na slzy

Autor: TV Nova | Utajený šéf
Redakce |
[email protected]
Publikováno: 24. 5. 2022

Už v úterý večer přinese TV Nova třetí díl premiérové řady reality show Utajený šéf. Tentokrát na diváky čeká exkurze do masokombinátu řízeného křehkou ženou. Andrea Šlesingerová má podezření, že všechno v jejím podniku nefunguje tak, jak by mělo, chybí jí však hmatatelné důkazy. V převleku za dredatou Věru má šanci odhalit, jestli je její tušení ohledně některých zaměstnanců správné. A dojde i na slzy.

"Když jsem nastoupila, zjistila jsem, že se vyhazují miliony ročně za náklady, které jsou vlastně úplně nesmyslné. Snažila jsem se je proto co nejvíc zredukovat, aby se ušetřilo, takže od účasti v pořadu si slibuju, že zjistím, jestli se to dodržuje," vysvětluje Andrea Šlesingerová svou motivaci k nástupu do své nové, inkognito role.

Hned po svém nástupu do výroby si šéfka ověří, že práce s masem vůbec není legrace. Nejdřív si popálí prsty při obírání masa a následně pořádně zapojí svaly při výrobě tlačenky. Zatímco ve výrobě však všechno očividně funguje, prodejna už jí takovou radost neudělá. Zvládne se rozčílit ještě před tím, než do ní vůbec vstoupí, protože v obchodě je toho na první pohled hodně špatně. Když pak má příležitost popovídat si se svou prodávající kolegyní, dojde i na slzy. Více v přiložené videoukázce.

I třetí epizoda představí několik velmi zajímavých životních příběhů lidí, kteří se s osudem i přes jeho občasnou nepřízeň statečně perou. Představí se zde například prodavačka Stanislava, které se obě děti odstěhovaly na Nový Zéland a nechaly po sobě jenom pocit prázdného hnízda, nebo pomocný pracovník Pavel, který se snaží vydělat co nejvíc, aby svým třem dcerám zajistil možnost kvalitního vzdělání a lepší život, než má on.

Nový díl Utajeného šéfa už v úterý 24. května na Nově a už teď na VOYO.

Utajený šéf
Utajený šéf
Foto: Se svolením TV Nova

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.