Reklama:

Útok nožem 22letého mladíka ve slovenské škole: Dva mrtví, několik žáků je zraněných

Policie SR.
Policie SR.
Foto: Útočník zabil jednu dospělou osobu.
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 6. 2020

Slovenská policie zasahovala na základní škole ve Vrůtkách, kde dvadvacetiletý mladík nožem usmrtil jednu dospělou osobu - zástupce ředitele. Sám následně přišel o život. Ředitelka školy je zraněná.

Reklama:

Na základní škole ve Vrútkách v Žilinském kraji muž s nožem zaútočil na tamní ředitelku a jejího zástupce. Ten zraněním na místě podlehl. Útočník měl napadnout i žáky.

Reklama:

"Jak jsme vás informovali, došlo k útoku na základní škole ve Vrútkach. Útočníkem byl 22letý Martinčan. Po útoku přišel o život jeden dospělý. Další osoby byly zraněny útočníkem a jsou pod ošetřeny v Martinově nemocnici. Jedná se o dvě děti a dva dospělí. Po zásahu policie útočník také přišel o život. Vyslali jsme na místo posttraumatický tým a míří tam policejní prezident Milan Lučanský. Situaci máme pod kontrolou a získáváme pro vás další informace," uvedla aktuálně slovenská policie na svém Facebooku.

Při krvavém útoku mladík nožem zranil celkem dvě děti a dva dospělé, které třemi sanitkami převezli k ošetření do martinské nemocnice.

Pro Slovensko jde o další tragický den, který mnoho lidí nevymaže ze svých myslí.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: