Už 4 měsíce je na světě. Foto jako důkaz, že malá Alex Marešová je den ode dne roztomilejší

Leoš Mareš s manželkou
Leoš Mareš s manželkou
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 7. 2022

Malá dcera Leoše Mareše (46) Alex roste skutečně do krásy. Holčička právě oslavila čtyři měsíce na světě a podle jejího rozzářeného úsměvu se jí na světě zatím líbí. Ona sama si již získala srdce řady fanoušků páru, ale i dalších celebrit. Pro ŽivotvČesku.cz na roztomilost a půvab malé slečny pěla ódy například zpěvačka Šárka Vaňková (34), která se nechala slyšet, že je Alex krásná po mamince.

Malá Alex je prvním dítětem své maminky Moniky Marešové (41), ale také první dcerou známého moderátora a příležitostného zpěváka Leoše Mareše (46), který má z předchozího vztahu ještě syny Matěje a Jakuba. Je na něm vidět, že si otcovství náležitě užívá, protože na svých sociálních sítích se snímky ze společných chvil nešetří. Kromě toho se nebojí ani takových aktivit, jako je koupání a přebalování miminka, což je záležitost, která i ve 21. století v mnohých mužích budí posvátnou bázeň a respekt.

Rodina se podle všeho již krásně sžila, čemuž nasvědčuje množství spokojených rodinných snímků jak z domova, tak z pobytu na chatě, kde Monika Marešová s dcerou ráda tráví čas v době, kdy její muž cestuje za prací. Malá holčička navíc patří spíše mezi ta klidnější miminka, protože své mamince umožňuje také věnovat se pohybu - společně vyráží na spoustu svižných vycházek s kočárkem, které mají za následek to, že na Monice není znát, že by v poslední době byla těhotná.

"Takové naprosté minimum, které by žena měla mít, je zhruba 12 hodin chůze nebo podobného pohybu týdně. To se ale nebavíme o hubnutí, ale o tom, aby byl člověk zdravý. Ještě za socialismu měla přitom průměrná maminka na mateřské tak 28 hodin pohybu týdně, což už je množství, které se na kondici projevit mohlo," uvedla pro ŽivotvČesku.cz lékařka Kateřina Cajthamlová, která je známá především z několika televizních pořadů o hubnutí. V případě bývalé módní redaktorky Moniky Marešové je tak evidentní, že se přirozenému pohybu věnuje opravdu zodpovědně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.