Už je jejich. Dokument jako důkaz, který potvrzuje, že dům za zhruba 13 milionů korun má těhotná Eva Burešová a Přemysl Forejt napůl

(vlevo) Dům Evy Burešové a Přemysla Forejta
(vlevo) Dům Evy Burešové a Přemysla Forejta
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 8. 2022

Jen svatba je tím, co herečce Evě Burešové (29) a šéfkuchaři Přemyslovi Forejtovi (35) chybí, aby byli oficiálně rodinou. Nejenže se jim totiž zanedlouho narodí první společný potomek, podle zdroje redakce ŽivotvČesku.cz to bude chlapeček, ale už jsou vlastníky i domu v obci Struhařov u Benešova, který mají napůl. "Lokalita je poměrně oblíbená, to z ní dělá dostupnost do Prahy," uvedl na dotaz redakce proslulý český realitní makléř Dušan Měchura ze společnosti Next Reality, zda cena odpovídá realitnímu trendu.

Podle zjištění redakce ŽivotvČesku.cz si dvojice společně pořídila dům v obci Struhařov u Benešova, který má rozsáhlý pozemek. "Bohužel, dům, kde pozemek byl přes 3000 metrů čtverečních, je prodaný. Je to už nějakou dobu," potvrdil před časem informaci pro ŽivotvČesku.cz makléř Petr Doležal ze společnosti Have reality, který prodával slavné dvojici dům.

Podle špičkového realitního experta Dušana Měchury nejde o nemovitost, která by byla něčím mimořádná. Snad jediné, co dělá dům atraktivní, je zmíněná velikost pozemku.

"Lokalita je to velmi oblíbená díky dostupnosti do Prahy, kdy je to i kousek do Benešova, kde je veškerá občanská vybavenost. Dům není ničím výjimečný, na druhou stranu má velký pozemek, což je přidaná hodnota, protože dnes nemovitostí s velkým pozemkem moc není," zhodnotil odborník pro ŽivotvČesku.cz.

Jak redakce nedávno informovala, dům financovali partneři společnou hypotékou. Dokument z katastru nemovitosti, který má redakce k dispozici, potvrzuje, že vlastnictví je pro každého z nich poloviční - 50 procent nemovitosti vlastní Eva Burešová, dalších 50 procent Přemysl Forejt, uvádí dokument.

Cena domu, který pár pořídil, byla okolo 13 milionů korun. To svědčí o tom, že láska mezi nimi je skutečně vážná, když se odváží k takovému závazku, který často trvá delší dobu než výchova dítěte.

Dostatek prostoru k žití tak bude mít nejen slavný pár, ale také jejich společný syn, jehož narození očekávají koncem léta. Své doma nalezne také Evin starší syn Nathaniel, kterého má z předchozího vztahu, ale také dcera známého kuchaře Stella (7), kterou má se svou expartnerkou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.