Už jsou spolu 5 krásných let v manželství. Andrea Růžičková svěřila svůj recept, jak žít s mužem bez hádek a šťastně

Andrea Růžičková s manželem
Andrea Růžičková s manželem
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 10. 2021

Herečka Andrea Růžičková (37) se svým manželem nedávno oslavili krásné výročí, a to dlouhých 5 let od svatby. S muzikantem Mikolášem Růžičkou, kterého si vzala v kostele sv. Petra a Pavla v Dolanech u Hlinců za přítomnosti nejbližších, mají recept, jak si v manželství nezevšednět. "Je to o přístupu a o tom, skutečně s druhým být, zajímat se o něj," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz dvojnásobná maminka.

První rande manželů proběhlo před devíti lety a dalo by se mluvit o tom, že to byla láska na první pohled. Dnes spolu vychovávají dvě děti, Tobiáše (4) a Jáchyma (téměř 2 roky). A nedávno si krásná Andrea Růžičková s manželem připomněli pět let ode dne, kdy si řekli své »Ano«.

"Výročí jsme měli v srpnu a byl to vlastně takový týden oslav, protože v tu dobu měl zároveň narozeniny náš syn Tobík, takže to bylo hezké a zároveň je to takové symbolické," ohlédla se pro ŽivotvČesku.cz za oslavou herečka, kterou si diváci pamatují třeba z televizního retroseriálu Vyprávěj.

Za roky ve svazku manželském si stihla udělat představu o tom, co je potřeba, aby jim to s manželem fungovalo bez zádrhelů. "Nemyslím si, že by něco bylo až tak těžké, je to hodně o přístupu a také o tom, skutečně s druhým být, zajímat se o něj. Zeptat se ho, jak bylo v práci, doma, co ho trápí. Zkrátka ho opravdu znát," popsala charismatická Andrea Růžičková pro ŽivotvČesku.cz svůj recept na šťastné manželství, který sice může na některé působit velmi triviálně, pro mnohé naopak může být velmi složitý.

"Je potřeba se na druhého opravdu vědomě napojit a věnovat mu pozornost, což je dnes v době telefonů, tabletů a počítačů, které nás vyrušují, opravdu těžké," vyjmenovala pro ŽivotvČesku.cz herečka a svými slovy tak nastínila, co je podle ní v dnešní době častý problém v partnerských vztazích. "Spokojené manželství zvládnete, jenom to musíte opravdu chtít," dodala.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.