Už půl roku jen se zvířaty ve svém druhém domě mimo Prahu. Život se trochu zastavil, říká Uršula Kluková

Herečka Uršula Kluková prozradila, jak dnes žije
Herečka Uršula Kluková prozradila, jak dnes žije
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 12. 2020

Uršula Kluková (79) se začátkem roku objevila před televizní kamerou v rámci epizodní role, což bylo po delší pauze. Řada televizních diváků si ji pamatuje ze seriálu Doktoři z Počátků, kde zářila, a od jehož natáčení uběhlo už více než 5 let. Aktuálně tráví čas ve svém druhém domově v Broumově. "Už půl roku jsem tu zavřená. S epidemií se tak trochu život zastavil," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Řada herců je aktuálně bez práce a čekají, až se opět bude smět hrát pro lidi v divadlech. Někteří tak odcestovali z uspěchané Prahy na chaty či venkovské domy. Podobně se tak rozhodla před několika měsíci i herečka Uršula Kluková, která se tak snaží vyhýbat i rizikům nákazy - patří totiž do rizikové skupiny.

"Nosím roušku, sedím doma, dělám si co potřebuji a když je třeba, tak jdu ven se svým psem. Teď jsem v Broumově už půl roku. Tady se nemusím ničemu moc vyhýbat. A občas si skočím na nákup, ne moc často, protože si vařím a nebo si měsíčně nechám vozit jídlo. Hrát nemohu jako většina herců a tak si tady tak nějak příjemně žiju i se zvířaty, tedy se psem a kočičkou. Ta epidemie je špatná, ale dobrá je v tom, že člověk má čas na sebe a může o mnoho věcech přemýšlet," popsala pro ŽivotvČesku.cz lidmi oblíbená herečka s tím, že se jí už po práci stýská.

"Když bylo práce hodně, tak jsem přemýšlela, že se na to vykašlu a dělat to už nebudu, teď už o tom takto nepřemýšlím a naopak se těším," usmívala se Uršula Kluková pro ŽivotvČesku.cz. Zároveň se netajila tím, že se těší na vánoční svátky, kdy se přesune do Prahy.

"Na Vánoce se těším. Pojedu do Prahy za synem a mám tam takovou rodinku, kvůli tomu tam jedu a věřím, že si to užijeme," dodala legendární herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.