Už vyhlíží dovolenou u moře, ale má to háček. Nechci sedět v roušce v letadle, říká Jaroslava Obermaierová

Profimedia
Herečka Jaroslava Obermaierová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 31. 5. 2021

Herečka Jaroslava Obermaierová (75) se těší na nadcházející letní měsíce. Kromě toho, že bude na své milované chatě nedaleko Zruče nad Sázavou, ráda by k moři. Problém pro ni ale představuje opatření v podobě povinnosti mít ochranu úst a nosu v dopravním prostředku. "Nechci sedět v roušce v letadle a mít dezinfekci na pokoji, to mi vadí," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka, že právě to je možným důvodem, proč letos možná nenavštíví zahraničí.

Seriálová Vilma Nyklová každý rok jezdí ráda k moři. V loňském roce ale vynechala, a to z důvodu opatření. A jak to vypadá, letos ještě není přesně rozhodnutá, a to přes skutečnost, že dvě dávky vakcíny má za sebou a nemusí si lámat hlavu s PCR testem před cestou či po návratu.

"Už mám obě dávky vakcíny za sebou. Druhou jsem dostala začátkem dubna. Ale jsem ráda, že už se všechno rozvolnilo. Točíme Ulici a konečně se zase začíná normálně žít," řekla nadšeně Jaroslava Obermaierová pro ŽivotvČesku.cz, pro kterou několikaměsíční lockdown byl utrpením. Teď se těší na prázdniny a zvažuje, kam na dovolenou.

"Jestli letos pojedu na dovolenou do zahraničí, to netuším. Ráda bych k moři, ale uvidím. Nechci sedět v roušce v letadle a mít dezinfekci na pokoji. Uvidím, zatím nic neplánuji," dodala hvězda nekonečného seriálu pro ŽivotvČesku.cz, která naposledy navštívila Tunisko.

Od té doby, co je Vendula Pizingerová (50) se svým mladším manželem Josefem Pizingerem (34...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu