Už vyhlíží dovolenou u moře, ale má to háček. Nechci sedět v roušce v letadle, říká Jaroslava Obermaierová

Herečka Jaroslava Obermaierová
Herečka Jaroslava Obermaierová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 31. 5. 2021

Herečka Jaroslava Obermaierová (75) se těší na nadcházející letní měsíce. Kromě toho, že bude na své milované chatě nedaleko Zruče nad Sázavou, ráda by k moři. Problém pro ni ale představuje opatření v podobě povinnosti mít ochranu úst a nosu v dopravním prostředku. "Nechci sedět v roušce v letadle a mít dezinfekci na pokoji, to mi vadí," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka, že právě to je možným důvodem, proč letos možná nenavštíví zahraničí.

Seriálová Vilma Nyklová každý rok jezdí ráda k moři. V loňském roce ale vynechala, a to z důvodu opatření. A jak to vypadá, letos ještě není přesně rozhodnutá, a to přes skutečnost, že dvě dávky vakcíny má za sebou a nemusí si lámat hlavu s PCR testem před cestou či po návratu.

"Už mám obě dávky vakcíny za sebou. Druhou jsem dostala začátkem dubna. Ale jsem ráda, že už se všechno rozvolnilo. Točíme Ulici a konečně se zase začíná normálně žít," řekla nadšeně Jaroslava Obermaierová pro ŽivotvČesku.cz, pro kterou několikaměsíční lockdown byl utrpením. Teď se těší na prázdniny a zvažuje, kam na dovolenou.

"Jestli letos pojedu na dovolenou do zahraničí, to netuším. Ráda bych k moři, ale uvidím. Nechci sedět v roušce v letadle a mít dezinfekci na pokoji. Uvidím, zatím nic neplánuji," dodala hvězda nekonečného seriálu pro ŽivotvČesku.cz, která naposledy navštívila Tunisko.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.