Už za 8 týdnů přivede Lela Ceterová na svět druhého potomka. Promluvila o tom, co stojí za změnou vizáže na snímku

Lela Ceterová
Lela Ceterová
Foto: Se svolením Lely Vémoly
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 10. 2021

Modelka Lela Ceterová (31) už za 8 týdnů učiní velmi šťastného svého muže Karlose Vémolu (38) a přivede na svět jejich druhé společné dítě. "Nemohu ale jen tak sedět a čekat, pořád musím něco dělat, nyní vymýšlím nějaké projekty pro ženy a pro maminky," řekla pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, kdo ji rozmazluje.

Zápasník MMA Karlos Vémola má po svém boku okouzlující ženu a už se nemůže dočkat prosince, kdy Lela Ceterová přivede na svět druhého společného potomka. Lela Ceterová ale nesedí doma se založenýma rukama, naopak pořád je hodně aktivní.

"Říkali mi, abych hodně odpočívala, ale já pořád na něčem musím pracovat, neumím jen tak sedět. Takže pořád vymýšlím nějaké akce a projekty pro maminky, nyní jsem připravila něco pro ženy třeba už i na Vánoce a ráda bych časem ještě přivedla na svět další projekty," řekla pro ŽivotvČesku.cz půvabná dáma, která se také pochlubila, kdo stojí za nejnovějšími dokonalými fotkami.

"Musím se přiznat, že jsem poznala opravdu skvělou vizážistku. Jmenuje se Liza a málokdo by hádal, že je studentkou medicíny. Kromě toho, že je to skutečná kouzelnice a má velký talent, tak je také velmi milá a ochotná, to se často v dnešní době nevidí," řekla playmate pro ŽivotvČesku.cz, že Liza ji umí rozmazlovat a ví, co její tvář přesně potřebuje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.