Reklama:

Už žádné večírky v Las Vegas. Princ Harry slaví 37. narozeniny. Od královské rodiny dostal velmi chladný vzkaz

Princ Harry a Meghan Markleová
Princ Harry a Meghan Markleová
Foto: Showpix
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 9. 2021

S britskou královskou rodinou má sice napjatější vztahy, přesto s nimi zůstává princ Harry (37) přinejmenším pokrevně spřízněn. Právě 15. září slaví narozeniny, ale letošní oslava proběhne oproti divočejším létům nyní již dvojnásobného otce v hodně poklidném duchu. I když mu asi neudělalo radost, že mu jeho rodina popřála velmi neosobním způsobem, když mu napsala vzkaz přes sociální sítě.

Reklama:

Princ Harry žije se svou rodinou východně od Santa Barbary – v americké obci Montecito. Společně s manželkou Meghan (40), vévodkyní ze Sussexu, jsou pyšnými rodiči už dvou dětí – staršího syna Archieho Harrisona (2) a teprve tříměsíční dcery Lilibet Diany. Sympatický třicátník slaví ve středu 15. září 37. narozeniny a nutno říct, že v minulosti byly jeho oslavy poměrně divoké.

Reklama:

Obrovský skandál způsobilo například jeho řádění v Las Vegas, kdy vášnivě tančil na večírku s cizí ženou a logicky se stal snadným terčem pro média, která jeho zcela nevhodné chování pro člena královské rodiny řádně »rozmázla«. Na oslavě jeho třicetin dokonce zpívala hudební hvězda Ellie Gouldingová (34).

Letos princ Harry netráví narozeniny s britskou královskou rodinou. Vzhledem k tomu, že mezi nimi panují nepříliš vstřícné vztahy, královna Británie a další členové mu popřáli alespoň skrze sociální sítě. "Vévodovi ze Sussexu přeji všechno nejlepší k dnešním narozeninám," napsala její výsost (95) na oficiálním twitterovém účtu. K ní se připojil například i Harryho otec, princ Charles (72) a jeho choť Camilla (74), vévodkyně z Cornwallu. Ti jako by ohledně narozeninového přání snad opisovali od královny, nicméně v obou případech šlo překvapivě o velmi oficiální slova.

Oslava byla měla proběhnout v prostředí jeho domova a pouze s rodinou, jak uvedl magazín Harpers Bazaar. Navíc nemilou zprávou bude pro vévodu ze Sussexu skutečnost, že manželka jeho bratra prince Williama (39) převezme jeho dva posty. Stane se totiž patronkou sportovních svazů Rugby Football Union a Rugby Football League, což byly dříve funkce prince Harryho. Důvodem je odchod páru z královské rodiny a jejich usazení se mimo území Spojeného království.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: