Úzkost a rozházené tělo. Lady Dee popsala, jak vychovává dceru. Pár dnů jsem byla dole, přiznala

Lady Dee s dcerou
Lady Dee s dcerou
Foto: Se svolením Lady Dee
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 5. 2021

Modelka a bývalá hvězda filmů s hvězdičkou Lady Dee (23) si užívá roli matky. Již dříve uvedla, že kvůli ochraně svého potomka nebude sdělovat, jak se dcera jmenuje. Lidé to prý vědět nemusí. "Je to krásné být mámou, ale i hodně náročné. Obdivuji všechny maminky, které mají více dětí," přiznala Lady Dee pro ŽivotvČesku.cz.

Lady Dee (vlastním jménem Drahomíra Jůzová) přiznala, že si pořád na roli matky zvyká. Velkou oporou jí je otec dcery, který pochází z Mexika. "Omar je fakt skvělý, hodně nám se vším pomáhá, je opravdu báječný," pochválila svého ochránce a partnera s tím, že lepšího muže si přát nemohla.

"Bylo trochu těžké, než jsem si zvykla, co a jak mám dělat. Přeci jen je to moje první dítě, tak jsem byla trochu ve stresu. Do toho se přidaly hormony, rozhodilo mi to celé tělo, byla jsem pár dnů psychicky hodně dole. Ale za dva týdny se to srovnalo a je to lepší. Také už všichni tři víme, jak na sebe, tak je to už super," popsala pro ŽivotvČesku.cz, jak si na dceru vlastně zvykala.

Její jméno fanouškům a čtenářům prozradit nechce. Fotky pro redakci ŽivotvČesku.cz poskytla ráda, ale jméno tají. Pro Lady Dee je zásadní, aby dcera vyrůstala v klidu.

"Možná časem změním názor, ale nyní jméno prozrazovat nebudeme. Jako máma jsem velmi šťastná, je to nejhezčí věc, která mě v životě mohla potkat a vím, že maličkou budu milovat celý život. Je to krásné být mámou, i když je to někdy hodně náročné. Chci říct, že obdivuji všechny matky, které mají více dětí. Smekám před nimi klobouk," dodala pro ŽivotvČesku.cz Lady Dee, která si myslí, že k profesi, která ji proslavila, se už nevrátí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.