V 45 letech ukázala odhalený zadeček. Na pláž bych si už vykrojené plavky nevzala, říká Alena Šeredová

Alena Šeredová v roce 2021
Alena Šeredová v roce 2021
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 11. 2023

Okouzlující modelka Alena Šeredová se po delší době před fotoaparátem odhalila více, než je u ní v posledních letech zvykem. Trojnásobná maminka, jež žije s rodinou v Itálii, je i v 45 letech žádanou modelkou. Na nejnovějších snímcích, které fotila pro magazín Esquire, ukázala zadeček ve vykrojeném body, fotka ale působí, jako by Alena byla nahá. Pro ŽivotvČesku.cz sympatická brunetka uvedla, že v rámci práce jí odhalování nevadí, v soukromí už dnes tak odvážná není. "U focení jsem nad tím vůbec nepřemýšlela. Je to pro mě přirozené," sdělila Alena Šeredová.

Alena Šeredová patří k ikonám českého i světového modelingu. I když už dnes nechodí po přehlídkovém mole, jednou za čas nafotí snímky, které dokazují, že s věkem zraje jako víno. Naposledy nafotila snímky pro magazín Esquire, kde Alena ukázala nejen svou tvář, ale i pozadí. Jelikož snímek vypadá, jako by na něm byla modelka nahá, redakce ŽivotvČesku.cz divu s českými kořeny oslovila s dotazem, zda po letech neměla při focení ostych.

"Možná to na fotkách není vidět, ale mám na sobě body. Kdybych v něm vyšla na pláž, asi by se nad tím nikdo nepozastavil," sdělila pro ŽivotvČesku.cz šarmantní modelka a herečka, která se letos v červnu provdala za dědice italské automobilky Fiat Alessandra Nasiho.

"Je pravda, že já bych už v takto vykrojených plavkách nešla, ale u focení jsem nad tím vůbec nepřemýšlela. Je to pro mě přirozené," uvedla maminka tří dětí a rodačka z Prahy, která se do své domoviny vždy ráda vrací.

 »Bella Alena«, jak ji Italové přezdívají, je inspirací pro velké množství žen. Je nejen okouzlující a krásnou ženou, ale rozhodně netrpí hvězdnými manýry, tak jako některé její kolegyně. Po ostře sledovaném rozvodu s fotbalistou Gianluigim Buffonem se navíc dokázala znovu zamilovat a prožít skutečnou pohádku.

Miliardáře Alessandra si vzala v sicilském městečku Noto, kde po obřadu došlo i na jízdu bleděmodrým fiátkem. K veselce došlo ani ne rok od zásnub a podle reakcí hostů se jednalo o nezapomenutelnou událost. "Pořád si s kamarády povídáme o tom, jak to byl úžasný víkend… Tak jsme si to užili, že by to chtělo opakovat každé léto," uvedla okouzlující brunetka pro ŽivotvČesku.cz tři měsíce po velkolepé svatbě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.