V 5 letech první mobilní telefon. Agáta Hanychová oslavila narozeniny dcery Mii dárkem, který budí u maminek rozporuplné emoce

Agáta Prachařová
Agáta Prachařová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 9. 2022

Modelka a influencerka Agáta Hanychová (37) o víkendu oslavila páté narozeniny své dcery Mii, a to v poměrně pompézním stylu. Uspořádala jí velkolepou dětskou oslavu s kamarády a nechybělo také množství dárků, z nichž nejvíc vzhledem k věku dívenky překvapil mobilní telefon. Další velké překvapení holčičku čeká za pár měsíců, kdy přestane být nejmladší členkou rodiny a dočká se dalšího sourozence. "Každé nové dítě je u nás v rodině vítáno," vyjádřila se pro ŽivotvČesku.cz babička malé Mii, herečka Veronika Žilková (60).

Přestože modelka a influencerka Agáta Hanychová (37) v českém showbyznysu platí spíše za jednu z temperamentnějších a nevypočitatelných dam, nelze jí i přes její četné životní karamboly upřít, že jakmile dojde na její děti, je jim naprosto oddaná. Velkou oporu v ní proto má jak syn Kryšpín (11), tak dcera Mia, která nedávno oslavila 5. narozeniny.

Pro holčičku maminka připravila dětskou oslavu na klíč, na kterou dorazilo jejích osm kamarádek ze školky a také někteří příbuzní. "Bylo tam určitě mnohem víc dětí než dospělých, myslím, že v tomhle věku to tak má být," uvedla Agáta Hanychová na svém instagramovém profilu.

Malou Miu čekalo velké množství dárků, například kolečkové brusle. Překvapil však dárek jiný, a to mobilní telefon. Vzhledem k věku dívky, která dosud nechodí do školy a neumí zatím sama číst, je to poměrně překvapivé, avšak Agáta Hanychová v živém vysílání vysvětlila, proč se pro takový krok rozhodla.

"Není to nový mobil, ale použitý. Já na mobilu pracuju, a když si ho Mia půjčí, aby se mohla dívat na videa, tak já nemůžu pracovat. Vím, že mě za to na internetu jiné matky asi sežerou, ale co," odůvodnila neobvyklou volbu dárku influencerka a dodala, že dívce nastavila nejdůležitější telefonní čísla, a to například na ni nebo na babičku Veroniku Žilkovou, aby se zobrazovala spolu s fotografií, a tudíž je Mia v případě potřeby dokázala vytočit, přestože neumí číst.

Kromě oslavy narozenin nejmladší členky rodiny je v domácnosti Agáty Hanychové nyní aktuální také další radost. S partnerem Jaromírem Soukupem (53) totiž čekají miminko, a tak se Kryšpín a Mia, které má modelka z předchozích vztahů, dočkají dalšího sourozence.

Pro ŽivotvČesku.cz o prvních dojmech z očekávaného přírůstku promluvila Veronika Žilková. "Já jsem pouze prarodič, nikoli rodič toho miminka, takže se spíše musíte zeptat jich. Ale mohu říct, že miminko je to velmi chtěné a velmi vytoužené a že každé nové dítě je u nás v rodině vítáno," uvedla sympatická blond herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.