Reklama:

V 5. měsíci těhotenství má ploché bříško. Těhotná Míša Nosková skončila na kapačkách. S miminkem ji zasáhl covid

Zpěvačka Míša Nosková s partnerem
Zpěvačka Míša Nosková s partnerem
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 9. 2021

Pohledná zpěvačka Míša Nosková (38) a její partner Jindřich Čanda se společně těší na první společné miminko. Radostnou novinku oznámili začátkem záři, a to přibližně měsíc po romantickém zasnoubení ve středověké krčmě v Dětenicích. Na pár dní starých snímcích, kdy si partneři vyrazili do společnosti, zpěvačka ukázala své bříško, které se jí ale nezakulacuje. Redakci ŽivotvČesku.cz budoucí dvojnásobná maminka prozradila, proč to tak je. "Zatím to je takto, má to své dva důvody," řekla v úvodu umělkyně.

Reklama:

Míša Nosková je aktuálně v pátém měsíci těhotenství a miminko se na svět podívá na přelomu ledna a února nadcházející roku. Společně s partnerem se zpěvačka objevila na jedné společenské akci, která se konala před pár dny, a soudě podle bříška by jen málokdo dokázal uhodnout, že se zpěvačka nachází v požehnaném stavu. Pro ŽivotvČesku.cz upřesnila, že první čtyři měsíce pro ni a miminko byly velmi komplikované, a to je důvod, proč se jí bříško zatím nezakulacuje.

Reklama:

"Jedna věc je ta, že tak to mám nějak přirozeně a druhá, že první čtyři měsíce těhotenství jsem si prošla tím, že mi bylo hodně špatně, ležela jsem na kapačkách a bylo mi celkově na nic. Do toho jsem chytla covid. Během prvních čtyř měsíců jsem vlivem toho všeho zhubla okolo sedmi až deseti kilogramů a kvůli tomu na mě těhotenství není tolik vidět. Teprve až teď nabírám kilogramy, které jsem zhubla," upřesnila pro ŹivotvČesku.cz zpěvačka, čím vším si musela projít.

Aktuálně je ale Míša Nosková ve formě a s partnerem se těší na svého vysněného potoka. Radostnou novinku už i prozradila své dceři Elišce (11), kterou má s prvním exmanželem Janem Horsákem.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: