V 8 letech se stala modelkou. Nejkrásnější holčička světa Kristina Pimenová vyrostla a je čím dál hezčí

Modelka Kristina Pimenová
Modelka Kristina Pimenová
Foto: Profimedia.cz

Psal se rok 2013, když svět obletěly fotografie tehdy teprve osmileté Kristiny Pimenové. Malá Ruska okouzlila davy lidí a už ve svém věku se stala supermodelkou. Nyní jí je 15 let a vyrostla do nádherné mladé slečny. O kariéru a peníze se jí stále stará matka, která ji k modelingu přivedla.

Kristina Pimenová okouzlila v roce 2013 mnoho lidí a dodnes je jednou z nejkrásnějších holčiček světa. Už v 8 letech se stala modelkou a v kariéře úspěšně pokračuje. Manažerku jí dělá vlastní matka, která ji do branže přivedla na popud přátel i cizích lidí.

"Kamarádi mi vždy říkali, že je Kristina krásná, na ulici nás dokonce lidé zastavovali a ptali se, jestli někde hrála, nebo fotila reklamy. Když jsem říkala, že ne, tvrdili mi, že je to škoda. Nakonec jsme zašly do agentury a zájem o mou dceru byl zničehonic obrovský," popsala vzestup Kristiny její matka Glikeriya pro magazín Hello.

Pimenová byla ještě dítě, když začala s modelingem, proto ho nevnímala jako práci. "Brala to spíš jako hru. Vždy se prostě dobře bavila a výsledky to negativně neovlivnilo. Časem si začala uvědomovat, že jde o povolání, díky kterému může cestovat a vydělat si na živobytí," vysvětlila dospívání nejkrásnější holčičky světa její matka a manažerka v jedné osobě.

Podle Glikeriye není její dcera ovlivněna dětskou slávou. "Stala se hvězdou už jako děvčátko, začala vydělávat velké peníze, ale nedostala je do ruky, dokud neznala jejich cenu. Není rozmazlená, váží si všeho, co má a také ví, že nic není zadarmo," řekla matka o Kristině.

Glikeriya měla jasno v tom, že nechce svou dceru výrazně líčit nebo oblékat vyzývavě. "Nikdy nebyla zmalovaná jako plakát. I dnes většinu focení zvládá jen s krémem, učesaným obočím, řasenkou a balzámem na rty. Fotí plavky, ale ty nosí děti běžně a nikomu to pohoršující nepřipadá, takže na kritiku nehledíme," doplnila matka Kristiny Pimenové.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.