V branži pro dospělé se i přes covid točí velké peníze. Vítězství v boxu byl dárek, říká Robert Rosenberg

Robert Rosenberg
Robert Rosenberg
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 1. 2021

Ve svých 45 letech nastoupil před pár dny v pražské Lucerně ke svému patnáctému profesionálnímu zápasu v boxu a odnesl si vítězství. Robert Rosenberg je bývalý král branže pro dospělé, kterou už jen zpovzdálí sleduje. Pro ŽivotvČesku.cz promluvil nejen o svém úspěšném zápasu, který skončil předčasně, ale i tom, jak natáčení hanbatých filmů ovlivnila epidemie koronaviru.

Před lety se živil účinkováním ve filmech, kde lidé nejsou oblečeni, celý život ale také boxuje. Před lety se rozhodl, že natáčení filmů s hvězdičkou pověsí na hřebík a začne se věnovat na plno boxu.

"Zápas v Lucerně, který se mi podařilo vyhrát, byl pro mě důležitý. Mám po něm bilanci 9 vyhraných a 6 prohraných zápasů. A 9. 6. se narodil můj syn. Takže tuto symboliku jsem si nadělil pod stromeček. Zápas to byl těžký, tvrdý, ale pro mě vítězný a jsem za to velmi rád," řekl pro ŽivotvČesku.cz Robert Rosenberg.

Po utkání hned dostal další čtyři nabídky na další zápas. Ale odmítl je s tím, že šlo o poslední zápas v kariéře a teď se chce věnovat pouze trenérské činnosti a rodině.

Pokud jde o branži pro dospělé, tak ta je pro něj už minulost. "Už to jen sleduji z dálky. Ale mám kolem sebe hodně lidí, kteří se tomu věnují, či v té branži jsou. Co vím, tak epidemie koronaviru natáčení filmů moc neovlivnila. Lidé musí být testovaní před natáčením, jinak herci, kteří točí v Česku, se mají aktuálně dobře. Důvodem je, že lidé jsou kvůli epidemii více doma a tráví čas hodně na internetu, tak poptávka po nových filmech je poměrně vysoká. Takže se tam pořád točí velké peníze," dodal pro ŽivotvČesku.cz Robert Rosenberg, který jeden čas dokázal vydělat točením a produkcí hanbatých snímků miliony korun.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.