Reklama:

V Brně se rozmohl takový nešvar. Po kauze bílých lajn primátorky Vaňkové si pěstuje trávu ve svém království Regina z VyVolených

Pozemek, kde žije Regina
Pozemek, kde žije Regina
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 8. 2023

Českem rezonuje kauza, kdy se na sociálních sítích objevila fotografie brněnské primátorky Markéty Vaňkové (ODS), na které jí někdo podává bílý prášek na skle displeje mobilního telefonu. Vypadá to, že v Brně se zkrátka »stimulantům« daří. Nedaleko Brněnské přehrady v rekreačním objektu totiž žije Regina, jež je známá z reality show VyVolení, a jak se redakci ŽivotvČesku.cz podařilo zjistit, na pozemku, který obývá, má krásnou úrodu »trávy« připomínající marihuanu, která je nepřehlédnutelná.

Reklama:

"Vypadá to jako marihuana, je z místa občas cítit marihuana, ale klidně to může být tráva. Člověk není znalec," uvedl pro ŽivotvČesku.cz jeden ze sousedů Reginy z brněnské zahrádkářské kolonie. Redakce ŽivotvČesku.cz získala snímky, které to mají dokazovat. Pravda je, že rostliny vypadají jako »venkovní marihuana«, ale ověřit, zda to opravdu marihuana je, se nepodařilo. Proto se redakce rozhodla rostliny označit za »trávu«.

Reklama:

Redakce ŽivotvČesku.cz získala informace, jak to vlastně s bydlením Reginy je. V současnosti je na pozemku podle všeho nelegálně. Dříve však byla majitelkou chaty v objektu, o kterou v exekučním řízení a následně dražbě ale měla přijít.

"Příběh je jednoduchý. Koupila si chatu na pozemku, který ale nebyl její. Ten je majetkem několika vlastníků. Takže mohla užívat pouze chatu, což ale neřešila. Následně v exekuci o chatu přišla. Bylo jí následně oznámeno, což je něco přes rok zpět, aby pozemek opustila. Neučinila tak. Nikdo z vlastníků to dlouho neřešil. Teď je tam na dobré slovo, ale pravdou je, že se o místo, kde žije, alespoň stará, i když nepořádek tam je," uvedl pro ŽivotvČesku.cz jeden ze sousedů, který má k majitelům rekreačního pozemku blízko, ale přál si zůstat v anonymitě. Redakce jeho totožnost však zná.

Aktuálně se na pozemku, který Regina obývá, dá spatřit ve velmi dobré kondici zeleň, v určitých místech se dají spatřit i rostliny připomínající zmíněnou marihuanu - jinými slovy »trávu«.

I když si Regina plánovala, že si najde něco důstojnějšího, nakonec zůstala v místě, které jí dopřává určitou formu svobody a »divokého života«. 

Divoký život, jak se zdá, do Brna prostě patří. Své o tom ví primátorka Markéta Vaňková, která se proslavila více než svou prací fotografií, na které jí někdo podává bílý prášek na skle displeje mobilního telefonu.

Vaňková v pondělí televizi Nova řekla, že neví, zda jsou fotky pravé a co na nich je. Původně podle serveru Blesk.cz uváděla, že jde asi o fotomontáž. V pondělí připustila, že by mohlo foto pocházet ze setkání s mladými lidmi v Brně před několika lety. Nevzpomíná si ale, zda se skutečně stalo to, co ukazuje snímek. Důvod k rezignaci kvůli snímku Vaňková nevidí.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: