V černém upnutém outfitu ukázala, jak se jí zakulacuje bříško. Pak manželka Leoše Mareše roztančila celé tělo

Monika Marešová s manželem
Monika Marešová s manželem
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 1. 2022

Leoš Mareš (45) v říjnu oznámil, že s manželkou Monikou (40) čekají prvního společného potomka. Stylistka a modelka se už v březnu stane maminkou, ale pohlaví miminka zatím tají. Ještě před pár týdny by si jejího bříška všiml jen málokdo, to se ale s každým dnem mění. Její manžel se aktuálně pochlubil videem, na němž je krásně vidět, že se Monika začíná pořádně zakulacovat.

Monika a Leoš Marešovi jsou sledovaným párem a radostnou událost moderátor oznámil klasickou větou: "Klokan přiletí v březnu," napsal nedávno k obrázku, na kterém čáp nese dítě v šátku.

Řada slavných osobností přispěchala s gratulací. "Já Leošovi přeji, ať zvládne to druhé kolo. On už má poměrně velké děti, tak doufám, že si vzpomene na všechny přebalovací techniky, uklidňovací techniky, které k děťátku patří. Já mu to ze srdce přeji," řekl před časem pro ŽivotvČesku.cz k radostné zprávě herec, moderátor a zpěvák Roman Vojtek.

Teď se manželka Monika Marešová ukázala v černém upnutém outfitu a její požehnaný stav se stává nepřehlédnutelný. A aby ukázala, že je ve vynikající formě, »rozvrtěla« celé tělo, navíc příhodně, protože video ukazuje zákulisí silvestrovského mejdanu Staré pecky.

Přestože Leoš Mareš a jeho krásná Monika se stanou společně rodiči poprvé, porotce pěvecké show není v rodičovství žádný nováček. S bývalou manželkou, rovněž Monikou (46) má syny Matěje a Jakuba.

Manželé si v tuto chvíli nechávají pohlaví miminka zatím pro sebe a tak není jasné, zda tentokrát se nejoblíbenější moderátor v Česku stane tatínkem holčičky, nebo přivítá na svět třetího chlapečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.