V Černošicích u Prahy našli v řece mrtvolu. Tělo mělo být zabaleno v pytli. Promluvila mluvčí policie

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Profimedia.cz

Kriminalisté řeší poměrně komplikovaný případ, kdy od nedělního odpoledne prošetřují nález mrtvoly v Černošicích u Prahy. "Nález ohlásil rybář," řekla pro ŽivotvČesku.cz mluvčí policie Monika Schindlová. Tělo měl objevit na břehu řeky Berounky podle nepotvrzených informací zabalené v pytli.

Kriminalisté ohledali místo. Zda šlo o násilný trestný čin, nebo o nešťastnou náhodu, není stále jasné.

"Dostala jsem informaci z operačního, nález ohlásil rybář. Informace o pytli se ale nepotvrdily. Tělo nyní vytahují. Věk ani pohlaví zatím nevíme," řekla pro ŽivotvČesku.cz odpoledne mluvčí policie Monika Schindlová s tím, že tělo bylo ve vodě delší dobu. Později ale byla konkrétnější. "Jedná se o muže ve věku 25 a 35 let. Bez zjevných známek zranění. Ale je nařízena pitva. Tělo bylo v rozkladu," dodala pro ŽivotvČesku.cz mluvčí.

Tragicky skončil výlet tří mladíků ke splavu řeky Ostravice ve Frýdlantu nad Ostravicí v p...

Nejde o první nález těla bez známek života ve vodě během dvou týdnů. Předtím se přerovští policisté začali zabývat případem, kdy přijali oznámení od pracovníků Povodí Moravy o nálezu kosterních ostatků člověka nedaleko řeky Bečvy v porostu náletových dřevin mezi cyklostezkou a hlavní silnicí na Smetanově nábřeží v Hranicích.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.