V chomutovské nemocnici zemřel mladý muž. Na místě zkolaboval. Promluvila mluvčí policie

Covid – Ilustrační snímek
Covid – Ilustrační snímek
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 3. 2021

Případ mladíka, který zemřel v pondělí večer v chomutovské nemocnici, prošetřuje policie. Podle všeho údajně třiadvacetiletý muž skončil kolem šesté hodiny večer na pohotovosti a stěžoval si na problémy s dýcháním a bolest na hrudi. Zdravotníkům se však po kolapsu, který přišel, nepodařilo mladíka zachránit. "Úmrtí pacienta v chomutovské nemocnici na základě včerejšího oznámení prošetřujeme," uvedla pro ŽivotvČesku.cz tisková mluvčí PČR.

Na pohotovost nemocnice v Chomutově dorazil mladík v pondělí 15. března navečer a stěžoval si na bolesti v oblasti hrudníku a to, že se mu hůře dýchá. Jenže zdravotní komplikace se stupňovaly, výrazně zhoršily a muž na místě zkolaboval. Přesto, že se ho lékaři snažili resuscitovat a pomoci mu, nakonec se jim nepodařilo mladý život zachránit.

Zdrcení příbuzní, kteří přišli o milovaného člena rodiny, se obrátili na policii s podezřením, že chomutovská nemocnice pochybila ve svém jednání.

"Přišel na ambulanci, udělalo se mu špatně. Byl hodinu resuscitován. Bohužel došlo k úmrtí. Více informací poskytnout nemůžeme s ohledem na probíhající vyšetřování," uvedla pro ŽivotvČesku.cz mluvčí Krajské zdravotní Jana Mrákotová.

Patnáctiletý mladík v pátek odpoledne vypadl z jednoho nejvyšších panelových domů v Česku,...

"Mohu pouze potvrdit, že se tím případem zabýváme a více informací prozatím sdělovat nebudeme. Ani nepotvrzuji věk, nicméně ano, úmrtí pacienta v chomutovské nemocnici na základě včerejšího oznámení prošetřujeme," vyjádřila se tisková mluvčí Policie České republiky - KŘP Ústeckého kraje Miroslava Glogovská pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu