V den jeho narozenin ho novináři stíhali na výletě s dětmi. Ben Affleck jim ukázal jasné gesto

Autor: Profimedia | Ben Affleck
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 8. 2021

V posledních týdnech patří Ben Affleck (49) a Jennifer Lopezová (52) k nejsledovanějším párům Hollywoodu. Fotografové je střeží na každém kroku a tentokrát herce zachytila média na videu, když přijel do Los Angeles navštívit rodinného přítele. Přítomnost fotografů byla nepříjemná především jeho třem dětem.

V neděli 15. srpna oslavil jeden z největších fešáků filmového Hollywoodu poslední narozeniny před jubilejními »padesátinami«. Už nějaký čas tvoří pár s krásnou latinskoamerickou zpěvačkou Jennifer Lopezovou, známou také jako JLo. Zamilovaná dvojice, která se k sobě vrátila po 17 letech odloučení, si vybírá nové »hnízdečko lásky«, kde bude moci vytvořit pro sebe i děti šťastný domov.

Herec má z manželství s Jennifer Garnerovou (49) tři děti – patnáctiletou Violet, Seraphinu Rose Elizabeth (12) a nejmladšího syna Samuela (9). Jeho drahá polovička a zpěvačka má také dvě děti. V rozhovoru pro Hollywood Reporter vyjádřil rozhořčení nad tím, co se o Lopezové dříve dostávalo do médií, když spolu chodili před 17 lety. "Psaly se o ní takové nesmysly, že pokud by je napsal někdo dneska, byl by kvůli tomu vyhozen z práce. Teď je respektovaná za to, co dokázala, odkud pochází a jakou práci odvedla – a taky by sakra měla být," sdělil.

Společně se svými potomky se Ben Affleck ukázal v Los Angeles, když přijel navštívit rodinného známého. Návštěva se uskutečnila v den jeho narozenin, kdy oslavil poslední rok se čtyřkou na začátku. Fotografové ho zachytili, když vystupoval z vozidla s dcerami a synem a chvíli nato zvonil u domu. Jeden z představitelů Batmana novinářům gestem jasně naznačil, aby se drželi dále především od jeho dětí.

Herec Ben Affleck
Herec Ben Affleck
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.