V den jeho narozenin ho novináři stíhali na výletě s dětmi. Ben Affleck jim ukázal jasné gesto

Autor: Profimedia | Ben Affleck
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 8. 2021

V posledních týdnech patří Ben Affleck (49) a Jennifer Lopezová (52) k nejsledovanějším párům Hollywoodu. Fotografové je střeží na každém kroku a tentokrát herce zachytila média na videu, když přijel do Los Angeles navštívit rodinného přítele. Přítomnost fotografů byla nepříjemná především jeho třem dětem.

V neděli 15. srpna oslavil jeden z největších fešáků filmového Hollywoodu poslední narozeniny před jubilejními »padesátinami«. Už nějaký čas tvoří pár s krásnou latinskoamerickou zpěvačkou Jennifer Lopezovou, známou také jako JLo. Zamilovaná dvojice, která se k sobě vrátila po 17 letech odloučení, si vybírá nové »hnízdečko lásky«, kde bude moci vytvořit pro sebe i děti šťastný domov.

Herec má z manželství s Jennifer Garnerovou (49) tři děti – patnáctiletou Violet, Seraphinu Rose Elizabeth (12) a nejmladšího syna Samuela (9). Jeho drahá polovička a zpěvačka má také dvě děti. V rozhovoru pro Hollywood Reporter vyjádřil rozhořčení nad tím, co se o Lopezové dříve dostávalo do médií, když spolu chodili před 17 lety. "Psaly se o ní takové nesmysly, že pokud by je napsal někdo dneska, byl by kvůli tomu vyhozen z práce. Teď je respektovaná za to, co dokázala, odkud pochází a jakou práci odvedla – a taky by sakra měla být," sdělil.

Společně se svými potomky se Ben Affleck ukázal v Los Angeles, když přijel navštívit rodinného známého. Návštěva se uskutečnila v den jeho narozenin, kdy oslavil poslední rok se čtyřkou na začátku. Fotografové ho zachytili, když vystupoval z vozidla s dcerami a synem a chvíli nato zvonil u domu. Jeden z představitelů Batmana novinářům gestem jasně naznačil, aby se drželi dále především od jeho dětí.

Jejich láska skončila před 17 lety rozchodem, ale vzájemné city byly natolik hluboké, že n...

Herec Ben Affleck
Herec Ben Affleck
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu