V domě Ornelly Koktové již čekají na Ježíška. Influencerka ukázala, jaký mají doma stromeček

Ornella Koktová s manželem Josefem jsou trojnásobnými rodiči
Ornella Koktová s manželem Josefem jsou trojnásobnými rodiči
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 12. 2022

Influencerka a podnikatelka Ornella Koktová (29) se nedávno s rodinou přestěhovala do domku za Prahou. Své nové útočiště už stihla připravit na blížící se Vánoce a výzdobou se pochlubila na sociální síti. Pro ŽivotvČesku.cz promluvila o tom, jak předvánoční shon zvládá.

Svůj nový dům maminka tří dětí - Quentina (9), Svena (2) a Lilianne (1) - vyzdobila krásným vánočním stromečkem. Ten ozdobila řadou nádherných ozdob. "A máme hotovo! Jsme připraveni na advent a poprvé v historii naší rodiny máme 210 centimetrů vysokou himalájskou borovici," pochlubila se na sociální síti Instagram svým fanouškům Ornella Koktová.

Fotografie nejen výzdoby, ale také potomků, kteří čekají na Ježíška, poodhalily kousek z jejího rodinného štěstí. "V tom shonu byla příprava výzdoby na Vánoce vlastně to nejmenší. Tím, jak řídím dvě firmy, je to teď opravdu náročné, před svátky je spousta objednávek a k tomu tři děti," popsala své aktuální dny Ornella Koktová, která se skutečně musí hodně ohánět.

Připravit sympatické mladé mamince zbývá ještě cukroví. Toho peče každoročně kolem pěti druhů, a to spíše ty klasické - třeba linecké nebo čokoládové kuličky. Jak ale přiznala pro ŽivotvČesku.cz, snaží se pokaždé vyzkoušet také něco nového. Loni to tak bylo citronové cukroví.

Jak ale sama říká, není žádný pečicí fanatik. Na ty, kdo tvrdí, že budou péci třeba desítky typů vánočních cukrovinek, se dívá spíš s nedůvěrou. "Z takových lidí mám stejně pocit, že udělají třeba jedny kuličky, obalí je jednou v kokosu, podruhé v čokoládě, potřetí v něčem dalším a hned to prohlásí za tři druhy, moc tomu nevěřím," řekla pro ŽivotvČesku.cz se smíchem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.