Reklama:

V hlavní roli Výměny štěnice. Producentka řekla, kolik domácností má problém s hygienou

Výměna manželek
Výměna manželek
Foto: se svolením TV Nova
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 4. 2021

Každá česká domácnost má své klady a zápory. Oblíbená reality show vysílaná na nejúspěšnější tuzemské komerční stanici ukázala, jak to vypadá v domácnostech, kde je záporem nedostatečná hygiena. V nejnovějším díle ženy u náhradních rodin intenzivně uklízely a navzájem se osočovaly z toho, že doma nic nedělají. Potíže měly být dokonce i se štěnicemi. "Asi čtvrtina domácností má problémy s hygienou, možná je to horší. Stává se, že přijdu na obhlídku a přilepím se na podlahu," řekla pro ŽivotvČesku.cz kreativní producentka pořadu Jana Rezková a popsala, s jakými parazity se štáb setkal nejčastěji.

Reklama:

Oblíbená reality show vysílaná na nejúspěšnější tuzemské komerční stanici ukázala, nakolik mohou být vztahy v rodinách ovlivněny neuspokojivou hygienou. V nejnovějším dílu došlo ke střetu dvou žen, jejichž domácnosti měly co do čistoty své nedostatky. Obě si je navzájem vyčítaly a netušily, že na druhé straně jsou kvůli hygieně samy propírány.

Reklama:

V divácky úspěšném pořadu je čistota často diskutovaným tématem. "Asi čtvrtina domácností má problémy s hygienou, možná je to horší. Stává se, že přijdu na obhlídku a přilepím se na podlahu. Ještě mi řeknou, že gruntovali, než jsme přišli," prozradila pro ŽivotvČesku.cz kreativní producentka Jana Rezková.

Nečistota svědčí parazitům a Jana Rezková prozradila, s jakými se štáb setkal. "Hodně bylo vší, ale to je přirozené, ze škol a školek to přitáhnou děti. Někdy jsme o tom v těch dílech ani nemluvili, mluví se o tom, když to rodinu hodně zasáhne. Blechy byly možná jednou nebo dvakrát, ale v rodinách s hospodářskými zvířaty, což je přirozené," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz kreativní producentka.

Štáb do průběhu natáčení obvykle nezasahuje, k tomu dochází jen v absolutně výjimečných případech. Kromě hrozby fyzického násilí jde například právě o moment, kdy se v domácnosti vyskytnou nechtění miniaturní hosté, kteří jejím členům znepříjemňují pobyt. Jednu z žen v nejnovější epizodě měly pokousat štěnice, nicméně to není dokázané.

"Samozřejmě se o tom mluví, když se parazit objeví. Rodinu vyzveme, aby ho odstranila. Já si u tohoto konkrétního dílu myslím, že tam štěnice nebyly, že si paní rozdrápala alergii na psy. To je ale můj názor, nechci rozporovat lékařské závěry. Doktor konkrétně neřekl, co to bylo, ale my si myslíme, že když měla alergii na psy a nic na to nebrala, tak to byla alergická reakce," doplnila pro ŽivotvČesku.cz Jana Rezková.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: