V krátkých vlasech ji už neuvidíte. Monika Absolonová chystá kvůli synovi zásadní změnu svého účesu

Zpěvačka Monika Absolonová
Zpěvačka Monika Absolonová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 9. 2021

Během posledního roku pohledná zpěvačka změnila několikrát svou vlasovou vizáž. Tomu je ale teď konec. Monika Absolonová (44) pro ŽivotvČesku.cz přiznala, že nastal čas na návrat k původně dlouhým vlasům. "Vlasy si asi už nechám dorůst," řekla majitelka fenomenálního hlasu, která před několika měsíci svým krátkým sestřihem řadu fanoušku mile překvapila.

Vše začalo během dlouhého lockdownu. Monika Absolonová si čas čekáním na to, až opět kultura bude lidem dostupná, krátila vymýšlením nových účesů. Dlouhé roky byla brunetkou, s časem ale barvu vlasů měnila směrem ke světlejším odstínům. Experimentovala i s délkou. Mívala vždy dlouhé vlasy, před časem ohromila úplnou vlasovou revolucí, když hřívu značně zkrátila.

Teď se ale pomalu vrací k původnímu účesu - tedy k dlouhým vlasům. "V muzikálu Evita jsem potřebovala dlouhé vlasy. Ta skončila loni v srpnu. Tak jsem se pak ostříhala na mikádo. A teď nemám ani koncerty, ani představení či vystoupení. Tak jsem to zkrátila a obarvila, protože mohu," prozradila v závěru minulého roku pro ŽivotvČesku.cz Monika.

Nyní zpěvačka přiznala, že nastal čas na změnu. Za rozhodnutím prý stál jeden muž. "S krátkým účesem jsem spokojená, ale na přání syna si vlasy asi už nechám dorůst," prozradila pro ŽivotvČesku.cz půvabná zpěvačka, která je ráda, že zase může naplno koncertovat.

Už teď je ale jasné, že nepůjde jen o obyčejnou délku vlasů. Monika Absolonová dokázala, že si umí se svými účesy parádně vyhrát, a tak se dá čekat, že vlasy bude mít sice delší, ale rozhodně půjde opět o odzbrojující vlasovou image.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.