V minulosti na něj ženy stály fronty. Herec Mel Gibson změnil vzhled, který mu přidal hromadu let navíc

Herec Mel Gibson
Herec Mel Gibson
Foto: Profimedia.cz
Publikováno: 10. 1. 2021

Ve filmech Statečné srdce a Po čem ženy touží si publikum Mela Gibsona (65) zamilovalo. Fanoušci se nenechali odradit ani jeho skandály souvisejícími s rasismem. V posledních letech ale přeci jen o něco přišel, a to o přízeň žen. Obzvlášť po natáčení posledního akčního filmu Fatman, kvůli kterému ohromně přibral.

Mel Gibson hrál v akčních i romantických filmech a byl vždy považován za lamače ženských srdcí a také velkého sukničkáře, o čemž koneckonců svědčí i to, že má 9 dětí. Díky šibalskému úsměvu a pronikavě modrým očím byl »nadsamcem«, který něžnému pohlaví podlamoval kolena. Nicméně jeho časům na vrcholu už odzvonilo.

Muži v Hollywoodu jsou proslulí tím, že jsou s přibývajícím věkem záhadně atraktivnější. To však není případ americko-australského herce a režiséra, který má ve svém rodokmenu také irské předky. Jeho filmy už moc pozitivních ohlasů nesklízí, rasismus mu na dobré pověsti nepřidal a vzhled už v jeho věku logicky také není jako za mladých let.

Mel Gibson si začal před časem pěstovat šedivý plnovous, kvůli kterému působí ještě starší než ve skutečnosti je a později začal i přibírat. Pomyslným hřebíčkem do rakve štíhlosti u něj bylo natáčení filmu Fatman, kvůli kterému musel nabrat spoustu kilogramů. Dokonce se rozjedl natolik, že musel být krocen v jídle.

Ve filmu Fatman hollywoodský herec ztvárnil roli problémové obdoby Santa Klause. Tvůrci Eshon a Ian Nelsonovi ho museli ve stravování brzdit. "Vypadám jako vepřík, konzultoval jsem s nimi, jestli mám ještě přibírat," uvedl herec v rozhovoru pro deník The Sun.

"Zeptal jsem se, jestli si mám do jídelníčku zařadit více sušenek a zmrzliny. Zastavili mě a řekli, že teď jsem pro natáčení ideální. Prý mám být obtloustlý, ale ne úplně obézní," připustil Mel Gibson.

Zdravotní problémy a koronavirová epidemie se nevyhýbá ani známým tvářím. Herec Miroslav E...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu