V Novém Jičíně byla zavražděna mladá dívka. Před smrtí se pohádala se starším přítelem

Ilustrační snímek – Policie
Ilustrační snímek – Policie
Foto: Se svolením Policie ČR

Kriminalisté vyšetřují vraždu mladé dívky, kterou našli bez známek života v bytě v Novém Jičíně v Moravskoslezském kraji. Podle informací ŽivotavČesku.cz bylo dívce 17 let. Před smrtí se pohádala s přítelem. "Začátkem tohoto týdne došlo v jednom z bytů v Novém Jičíně k úmrtí mladistvé dívky," potvrdila policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

"Začátkem tohoto týdne došlo v jednom z bytů v Novém Jičíně k úmrtí mladistvé dívky. Kriminalisté provedli ohledání a potřebnou dokumentaci místa činu a zajistili stopy, které budou vyhodnocovat. V této souvislosti policisté zadrželi ještě ten den třicetiletého muže, přítele poškozené. Vrchní komisař obvinil muže ze zvlášť závažného zločinu vraždy," uvedla pro ŽivotvČesku.cz policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

Obviněný měl napadnout po předchozí slovní rozepři svou přítelkyni. Dívka utrpěla zranění, kterému na místě podlehla.

Obezita dokáže člověka dohnat na pokraj fyzických a psychických sil. Stejně tak je to ale ...

"Ve věci byl podán podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby, který byl akceptován. Muži hrozí trest odnětí svobody ve výši deseti až osmnácti let. Vzhledem k věku oběti a pozůstalým nebudeme poskytovat další informace," dodala pro ŽivotvČesku.cz policejní mluvčí Pavla Jiroušková. Podle informací, které má redakce k dispozici, bylo zavražděné teprve 17 let.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.