V pondělí jdu na očkování. Těším se. V izolaci nejde žít pořád, říká herečka Uršula Kluková

Herečka Uršula Kluková
Herečka Uršula Kluková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 2. 2021

Vynikající herečka Uršula Kluková (79) se přesně před rokem objevila před televizní kamerou v rámci epizodní role, což bylo po delší pauze. Řada televizních diváků si ji pamatuje ze seriálu Doktoři z Počátků, kde zářila, a od jehož natáčení uběhlo už více než 5 let. Aktuálně prožívá vývoj epidemie tak, že patří do rizikové skupiny a více méně si musí dávat velký pozor, aby se nenakazila. "V pondělí jdu na očkování, tak se těším. Člověk získá nějaký pocit jistoty," řekla pro ŽivotvČesku.cz velká optimistka Uršula Kluková.

Řada herců je aktuálně bez práce a čekají, až se opět bude smět hrát pro lidi v divadlech. Někteří tak odcestovali z uspěchané Prahy na chaty či venkovské domy. V polovině loňského roku to tak bylo i u populární herečky, která »prchla« do Broumova. Teď už je ale zpět v hlavním městě.

"Od Silvestra jsem v Praze, protože jsem měla nějaké pracovní věci. A v pondělí jdu na očkování, protože jsem riziková skupina, tak se těším. Nejde být pořád v izolaci jako v zakletém zámku. Člověk s očkováním získá nějaký pocit jistoty, ale i přesto se budu chránit," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka, která kvůli riziku nákazy omezila kontakty. Společnost jí doma dělá milovaná kočka a pejsek.

"Musíme být silní a věřit, že to brzy skončí. Těším se už do divadla. Věřím, že se ta epidemie nedostane do nějaké horší podoby, snad ne," dodala pro ŽivotvČesku.cz Uršula Kluková, která během své herecké kariéry ztvárnila desítky brilantních rolí.

Oblíbená a uznávaná herečka Pavla Tomicová (59) je ústřední postavou divadelní hry s názve...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu