V Praze Eva Burešová, v Olomouci pořádný zápřah v restauraci. Přemek Forejt je na roztrhání

Kuchař a porotce Přemek Forejt
Kuchař a porotce Přemek Forejt
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 6. 2021

V pondělí se otevřely po dlouhé pauze také vnitřní prostory restaurací a do práce napochodovali výjimeční kuchaři. Je mezi nimi i Přemek Forejt (34), který své umění předvádí v Olomouci. Pro sympatického kuchaře nastává vyčerpávající období, protože jeho partnerka Eva Burešová (27) má pracovní závazky v Praze. "Přemek už byl do práce naplno zapřažen týden před otevřením," potvrdila manažerka vyhlášené restaurace, že kulinářský mág se v těchto dnech rozhodně nenudí.

Pokud bude chtít televizní porotce a výjimečný kuchař Přemek Forejt stíhat povinnosti v Olomouci i v Praze, měl by si možná zakoupit soukromé letadlo. Cesta mezi oběma městy totiž trvá autem přibližně 3 hodiny. Dálnice D1 je ale pověstná tím, že člověk nikdy neví, kolik času na ní prožije.

V Olomouci se musí starat o rozmazlené chuťové pohárky náročných hostů, v Praze určitě nebude chtít nechávat samotnou půvabnou herečku Evu Burešovou, se kterou tvoří dokonalý pár.

"Přemek Forejt je plně zapřažen do práce. On byl do práce plně ponořen už minulý týden, kdy se vše chystalo, aby byli hosté spokojení. Věříme, že se k nám lidé vrátí v té míře, jako tomu bylo před uzavřením. Připravili jsme pro ně nové degustační menu a novou koktejlovou kartu," prozradila pro ŽivotvČesku.cz manažerka olomoucké restaurace Kateřina Bortlová.

"Člověk bez lásky může být bohatý, zdravý, slavný, ale nemůže mít zdravou duši, protože neví nic o skutečných hodnotách," sdílela na svém Instagramu Eva Burešová citát od duchovního učitele jménem Osho. Přemek Forejt je plný energie a vše nasvědčuje tomu, že dokáže stíhat olomoucké vaření i pražské milování.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.