Reklama:

V Průhonicích se slavily narozeniny Moniky Babišové. Snímek ze soukromí ukazuje, že bylo veselo

Andrej Babiš a Monika Babišová
Andrej Babiš a Monika Babišová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 6. 2024

Monika Babišová, manželka opozičního politika Andreje Babiše, měla v pátek padesáté narozeniny. Jelikož se však zúčastnila inaugurace slovenského prezidenta Petera Pellegriniho v Bratislavě, oslava s rodinou proběhla až v neděli. Ze snímků, které Andrej Babiš sdílel na sociální síti, je patrné, že o zábavu nebylo nouze. Oslavenkyně dostala od svého bratra sadu pletacích přízí s nápisem »Senior Pack 5.0«. Andrej Babiš, jenž na oslavě nechyběl, uvedl, že jeho žena vtípek vzala sportovně. Redakce ŽivotvČesku.cz sympatické Monice taktéž popřála vše nejlepší k narozeninám a dotázala se, jak životní jubileum oslaví. Blondýnka jen poděkovala za přání, k detailům oslavy se ale nevyjádřila.

Reklama:

Monika Babišová od pátku patří mezi padesátnice. V jejím případě ale věk znamená jen číslo. Atraktivní blondýnka vypadá skvěle i s přibývajícími léty. Maminka dcery Vivien a syna Frederika si udržuje stále mladistvý vzhled.

Reklama:

Své kulaté narozeniny oslavila částečně s manželem v Bratislavě, kde se zúčastnila slavnostní ceremonie, při které byl nově zvolený prezident Peter Pellegrini oficiálně uveden do úřadu. Na rodinnou sešlost v Průhonicích si musela počkat až do neděle. Mezi gratulanty byl i Moničin bratr Martin Herodes, který své sestře daroval vtipný dárek.

Sada pěti červených pletacích přízí s nápisem »Senior Pack 5.0« pobavila i manžela Andreje Babiše. "Dárek pro Moniku od jejího bratra, vzala to sportovně," napsal ke snímkům, na kterých se manželé vyfotili s legračním dárkem a poodhalili tak trochu ze soukromí vily v Průhonicích. Znovu se tak ukázalo, že jsou pro sebe manželé stále velmi důležití, přestože žijí v odloučení.

Redakce ŽivotvČesku.cz oslavenkyni v pátek rovněž popřála a dotázala se, jak bude narozeniny slavit. Ve většině případů sdílná Monika Babišová ale detaily oslavy komentovat nechtěla. Za přání k narozeninám však poděkovala.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: