V šesti letech modelka Kaley Cuoco slaví narozeniny. Mnoho vztahů a bolavé manželství. Přišla změna

Populární herečka Kaley Cuoco slaví narozeniny.
Populární herečka Kaley Cuoco slaví narozeniny.
Foto: Showpix
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 11. 2020

V šesti letech modelkou, v sedmi letech herečkou a v pětatřiceti, které v pondělí slaví, stabilní hollywoodskou hvězdou. Kaley Cuoco si mohli lidé zamilovat v seriálech Čarodějky nebo Teorie velkého třesku. Spokojená není jen v práci, ale i doma, kde tráví čas s manželem a zvířaty, kterými se pár obklopuje.

Kaley Cuoco je příkladem kalifornské dívky, která si splnila velké sny. Její rodiče slavní nejsou a dceru vyučovali doma, přesto si ji už v šesti letech vyhlídli modelingoví lovci talentů. Blond modrooké děvčátko už o rok později hrálo ve filmu Pohyblivý písek.

V cestě za slávou rodina Kaley neomezovala, trvala ale na tom, že studium musí za každou cenu úspěšně dokončit. Díky tomu je nejen herecky úspěšná, ale i vzdělaná.

Její vztahy byly neúspěšné

Kaley za sebou má řadu neúspěšných vztahů a jedno nepodařené manželství. V roce 2013 si vzala Ryana Sweetinga a o rok a půl později manželé oznámili rozvod. Teď je herečka o hodně šťastnější.

V roce 2016 začala Cuoco randit s Karlem Cookem, kterého si vzala v červnu 2018. Nemusela si ani měnit příjmení, to její totiž pochází z italštiny a znamená “kuchař”, tedy to samé, co znamená v angličtině příjmení jejího muže. Ačkoliv v různých jazycích, jmenují se stejně.

Děti ano, ale...

Sotva Kaley Cuoco oslavila třicátiny, její fanoušky začalo zajímat, proč ještě nemá děti a kdy si je plánuje pořídit. Dnes jí je už 35 a dotazů na téma založení rodiny přibývá.

Krátce po druhé svatbě Kaley řekla, že děti určitě chce a ví, že rodičovství mají s manželem vepsané v osudu. Dodala, že aktuálně na ně připravená není.

Karl i Kaley se soustředí na své kariéry a na založení rodiny nespěchají. Místo dětí je doma obklopují zvířata, která nadevše milují, několik psů a stáj plná koní. Herečka má dva favority - svého prvního psa Normana, kterému je 15 let a adoptovaného koně jménem Shmooshy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.