V zahradě čekalo překvapení a kopřivy na Velikonoce chybět nesmí, prozradila Vendula Pizingerová

Vendula Pizingerová chce oslavit Velikonoce hlavně v klidu a pohodě
Vendula Pizingerová chce oslavit Velikonoce hlavně v klidu a pohodě
Foto: nextfoto.cz

Vendula Pizingerová (48), ředitelka nadačního fondu Kapka naděje, nebude Velikonoce prožívat s přílišnou intenzitou, ale výzdobu už má a na tradiční nádivku se také chystá. "Mazance nepeču, u nás je nikdo nejí, dávám si je pouze já," prozradila pro ŽivotvČesku.cz dvojnásobná maminka, která většinu jarní energie věnuje pětiměsíčnímu synovi Josífkovi.

Vendula Pizingerová se na Velikonoce těší, ale nehodlá se kvůli svátkům jara vůbec stresovat. Důležité pro ni je, aby se svým manželem Josefem i synem Josífkem měli pohodu a čas plynul v poklidném rodinném tempu.

"Velikonoční výzdobu už mám hotovou, chystám se také na to, že budu dělat nějaké jarní jídlo. Mazance ale nepeču, u nás je nikdo nejí, dávám si je pouze já. Měla jsem ho shodou okolností ale minulý týden, tak nyní se tomu asi vyhnu. Co ale na stole nesmí chybět, je nádivka s kopřivami. Chystáme špenát z kopřiv, ten musí být," prozradila Vendula Pizingerová pro ŽivotvČesku.cz a zavzpomínala na roky, kdy ji po Černošicích proháněli kluci z pomlázkou.

"K nám domů samozřejmě kluci koledovat chodili. Ale určitě jsem se nebála, že mi nějak hodně sešvihají zadek. On mi stejně vždycky nasekal táta," řekla pobaveně pro ŽivotvČesku.cz prezidentka nadačního fondu Kapky naděje a dodala, že rodiče na Velikonoce vždy chystali překvapení na zahradu.

"Rodiče mi vždy schovávali vajíčka a dárky do zahrady, což mě moc bavilo. Jako malá holka jsem samozřejmě chtěla a musela najít úplně všechno," dodala Vendula Pizingerová.

Čtyři volné dny během prodlouženého velikonočního víkendu určitě budou mít vliv na vývoj k...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.