Václav Noid Bárta se brzy stane potřetí otcem. Prozradil, kdo vybral jméno pro holčičku a jak stráví Vánoce

Zpěvák Václav Noid Bárta
Zpěvák Václav Noid Bárta
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 12. 2021

Hudebník Václav Noid Bárta (41) před časem oznámil, že s partnerkou Eliškou Grabcovou (30) čeká miminko. Stane se tak už potřetí otcem a na světě přivítá třetí holčičku. Jeho dcerky mají klasická česká jména a zpěvák přiznává, že ta zahraniční ho nikdy nelákala. Přesto má druhá dcerka jméno inspirované postavou z americké pohádky a s další to bude stejně tak. Jména vybírala Noidova nejstarší dcera Terezka. "Pořád sledovala Ledové království, tak jak jinak než Elsa a Anna z té pohádky" řekl pro ŽivotvČesku.cz Václav Noid Bárta.

Václav Noid Bárta zažívá skvělé životní období. Na podzim oznámil, že se stane potřetí tatínkem a že jeho krásná partnerka přivede na svět holčičku, která dostane jméno Anna. Dcerky oblíbeného zpěváka mají klasická česká jména, aktuální trend pojmenovávání dětí zahraničními, často velmi exotickými jmény, se ho nedotkl. Jméno první dcerky podle něj bylo jasnou volbou a u výběru dalších dvou jmen právě prvorozená Terezka výrazně pomáhala. Dvě mladší holčičky mají jména po vzoru pohádkových postav z oblíbeného animovaného filmu.

"U žádné dcery, ani společně s první manželkou, nás cizí jména nelákala. Vždy jsme byli trošku proti tomu a chtěli jsme obyčejné české jméno, protože si myslíme, že jsou krásná. Terezka byla první, to byla jasná volba. U druhé dcery bylo víc možných verzí. Terezka, které je teď sedm, měla právo vybrat své nové sestřičce jméno. Tím, že pořád sledovala Ledové království, samozřejmě padlo jméno Elsa. Naštěstí moje žena se jmenuje Eliška, malá může být taky Eliška, tím pádem Elsa, takže to vyšlo perfektně. Teď přijde na svět další holčička, tak jak jinak než Elsa a Anna z té pohádky, takže to bude Anička," řekl pro ŽivotvČesku.cz Václav Noid Bárta.

Letos zpěváka a jeho partnerku čekají poslední Vánoce v menší sestavě, příští rok už je oslaví i s malou Aničkou. Už nyní se těší na čas strávený s rodinou, přesně na Štědrý den u něj totiž bude i dcera z prvního manželství a na návštěvu přijedou také rodiče. Vánoční svátky tak bude mít příležitost oslavit v rodinném kruhu a s veškerými tradicemi, které k nim patří.

"Na Vánoce se těšíme hrozně moc, protože tento rok to vychází tak, že budu mít 24. prosince všechny dcery u sebe. Z toho mám obrovskou radost, budou to tradiční Vánoce, přijedou k nám i táta s mámou a bude to poctivá rodinná oslava Vánoc. Hezky to vyšlo," prozradil pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který se už nyní těší na nefalšovanou vánoční pohodu se svými nejbližšími.

Když má celá rodina příležitost se sejít na svátky a udělat si skutečně kouzelné Vánoce, vše ostatní jde stranou. Známý rocker si rodiny váží nadevše, a aby s ní mohl strávit plnohodnotný čas, zřekl se pracovních povinností, které by mu plány narušovaly.

"Já jsem tento rok všechno zrušil. Měl jsem hrát nějaké vánoční představení, ale protože jsem věděl, že mě čeká tahle pohoda, nakonec jsem všechno obětoval pro to, abych mohl být úplně v klidu doma s rodinou. Čím jsem starší, tím víc si toho vážím a vím, že to je ta nejvzácnější věc. Vím, že to zní jako klišé, ale je to pravda. I tu práci jsem obětoval proto, abych mohl být se svými holčičkami a s rodiči," dodal Václav Noid Bárta pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.