Václav Noid Bárta vyvedl malou dceru poprvé do společnosti a hned to byla zabijačka. Udělali jsme si výlet, prozradil s úsměvem

Václav Noid Bárta s rodinou
Václav Noid Bárta s rodinou
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 5. 2022

Rodina zpěváka a zapáleného sportovce Václava Noida Bárty (41) se před necelým měsícem rozrostla o dceru Aničku. A ačkoli za sebou zpěvákova snoubenka Eliška Grabcová (30) nemá ani šestinedělí, cítí se natolik dobře, že si všichni vyrazili do společnosti. "Bylo to autem devět minut od našeho domu, tak jsme si udělali výlet," prozradil pro ŽivotvČesku.cz pyšný trojnásobný otec.

První společenská událost Noidovy dcery Aničky byla party muzikálu »Slunce, seno«, kterou v zahradě doprovázel raut. Spokojená rodina působila, že si setkání s řadou známých velmi užívá, což Václav Noid Bárta pro redakci ŽivotvČesku.cz vzápětí potvrdil.

"Užili jsme si to moc, navíc to bylo autem devět minut od našeho domu, takže jsme si udělali výlet. Eliška, myslím tím velká Eliška, byla ráda, že je mezi lidmi, a já tam byl také pracovně, protože jsem teď pro divadlo Broadway dělal klip. Navíc jsme chtěli ochutnat všechno to dobré jídlo, byla tam zabijačka," prozradil rocker s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz a nechal se slyšet, že se mu momentálně jako trojnásobnému otci daří skvěle.

"Teď je mi fajn. Běhám s dětmi venku a čas dělím mezi práci, dům, chalupu a práci na zahradě, což je úplně nejlepší. Je to skvělý život," svěřil se pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který je známý tím, že je velmi rodinně založený, ačkoli tak na první pohled úplně nevypadá.

Malá Anička je třetí dcerou Václava Noida Bárty. S partnerkou Eliškou Grabcovou už vychovávají starší Elišku (2), zpěvák má navíc z předchozího vztahu s modelkou Gabrielou Dvořákovou (33) dceru Terezku (7). Hudebník, pro kterého je charakteristický drsný zevnějšek, ale zároveň citlivé srdce, se tak může doma těšit ze tří malých princezen.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.